Fórum - Nyaralás Nei Porin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-04-28 08:38:49
Kóródi Éva írta ekkor: 2010-04-05 20:17:29
Kedves Grandbea! Sajnos nem érkezett meg a térkép. Szeretném megkérni, hogy küldje már el újra. Nagyon köszönöm, a jókívánságokat is. Én is minden jót kívánok! Üdv: kóródi Éva
Kedves Éva! Elnézését kérem, de külföldön voltam, de azonnal küldöm a térképet. MInden jót és jó nyaralást! Üdvözlettel Bea Grand Tours
Kóródi Éva Dátum: 2010-04-05 20:17:29
Kedves Grandbea! Sajnos nem érkezett meg a térkép. Szeretném megkérni, hogy küldje már el újra. Nagyon köszönöm, a jókívánságokat is. Én is minden jót kívánok! Üdv: kóródi Éva
Dátum: 2010-04-05 10:07:22
Kóródi Éva írta ekkor: 2010-04-01 17:35:46
Kedves Grandbea! Én is szeretnék kérni egy Nei Pori-s térképet, melyen be van jelölve a ház, mert az idén mi is ott fogunk nyaralni, és szeretnénk egy kicsit előre ismerkedni a hellyel.E-mail címem:ekorodi@freemail.hu. Előre is köszönöm. Kóródi Éva
Kedves Éva! Remélem megkapta Ön is a térképet. Minden jót és legfőképp jó nyaralást kívánok Önöknek!
Kóródi Éva Dátum: 2010-04-01 17:35:46
Kedves Grandbea! Én is szeretnék kérni egy Nei Pori-s térképet, melyen be van jelölve a ház, mert az idén mi is ott fogunk nyaralni, és szeretnénk egy kicsit előre ismerkedni a hellyel.E-mail címem:ekorodi@freemail.hu. Előre is köszönöm. Kóródi Éva
Vaczkó Béláné Dátum: 2010-03-23 09:07:49
írta ekkor: 2010-03-22 22:11:11
Kedves Utasunk! A Villa Marában kávé és teafőző nincsen, ezen kívűl ahány fős a szoba, annyi főre találhatóak poharak, edények, evőeszközök és lábas is. Keressen meg az irodai számunkon, vagy adja meg az emailcímét és küldök Önnek egy Nei Poris térképet, ahol bevan rajzolva a Villa Mara ház is. Kívánok Önöknek kellemes nyaralást!
Kedves Grandbea! Köszönöm a gyors választ. A következő emailcímre várom a térképet: vaczsaci@gmail.com. Mégegyszer köszi: Saci

Kapcsolat/Elérhetőség