Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Balogh József Dátum: 2011-11-29 17:12:30
Kedves Törökországba készülő Látogatók ! Nekem 2009. nyarán volt szerencsém részt venni egy Kis-ázsiai kalandtúrán. Egy éjszakát Kusadasiban is töltöttünk. Nagyon szép hely ajánlom mindenkinek..... Akkor az utazáskor készítettem a digitális fényképezőgépemmel több videót is, amit a------- http://bajonet.atw.hu - n láthahattok.------ Megtekintéshez Internet Explorer 8-9 vagy Google Chrome 10-15 böngészőt ajánlanék, mivel ez is egy Flash alapú weblap, ezért a számítógépen mindenképpen legyen telepítve Flash 10 lejátszó is. A minőség nem a legjobb, de azért nézhető !---------Akinek ideje engedi látogasson el a tolói utazási fórumba, jobb minőségű videókat láthat az idei görögországi nyaralásunkról........
Grand Éva Dátum: 2011-11-28 17:32:31
Nagy Emese írta ekkor: 2011-11-28 10:28:35
Szia Bori ! Most látom Törökországot én már 10 éve utazok a granddal és régóta érdekel Törökország én is várom az ajánlatot és még azt kérdezném meg, hogy repülös ut lesz oda vagy csak buszos ?????
Kedves Emese! Az utazás a Grandos hagyományokhoz híven busszal történik. A repülőjegyről még nem tudunk nyilatkozni, az a charter járatokat bérlő utazási irodák ajánlatától függ majd.Üdv:Éva
Grand Éva Dátum: 2011-11-28 17:30:36
Erika írta ekkor: 2011-11-21 13:15:26
Kedves Bori, Van valami menetrend szerinti járat a központba? Köszönöm!
Kedves Erika! Egész Kusadasiban iránytaxik ( un.Dolmusok) közlekednek, melyek leintésre megállnak, és kb 1 euróért bevisznek a központba, oda, ahol megállítjuk. Nagyon egyszerű és olcsó a használatuk.MInden nap éjfélig közlekednek, későbbi időpontokban marad a "normális" taxi. Üdv:Éva
Grand Éva Dátum: 2011-11-28 17:27:43
moszkál katka írta ekkor: 2011-11-20 15:59:36
Kedves Bori! Nagyon megörültünk párommal amikor megláttuk, hogy Törökországot is meg lehet ismerni veletek. Azt szeretném kérdezni, hogy a fakultatív kirándulások között nem fog szerepelni Kappadókiai kirándulás? Válaszodat előrre is köszönöm, üdv. Katka smile
Kedves Katka! Kappadókis kb.800 km-re található Kusadasitól, ez túl nagy távolság ahhoz, hogy fakultatív programként megnézhető legyen. MI is sajnáljuk, hogy ez kimarad, de lesz helyette sok más szép hely.Üdv:Éva
Grand Éva Dátum: 2011-11-28 17:25:57
írta ekkor: 2011-11-19 09:18:55
szia az árakot mikor tudjuk meg ?? utazási idö mennyi lesz kb buszal? köszönöm
Kedves Krisztián(és Minenki)! Árakat még decemberben szeretnénk feltenni a netre, optimális esetben karácsonykor már lehet nézegetni. Az utazás ideje kb.28 óra lesz(Debrecenből számolva).Ha reggel 10-kor elindulunk Szegedről, akkor másnap 10-kor ott kell lennünk.Üdvözlettel:Éva (Bori és én fogjuk egyenlőre az itt feltett kérdésekre a választ megadni )

Kapcsolat/Elérhetőség