Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2007-07-21 11:40:00
Köszi a tippet Katherina! smile Mindenféleképp átolvasom az ajánlott oldalt!
Dátum: 2007-07-21 08:36:32
írta ekkor: 2007-07-20 20:39:33
Sziasztok! Én is most megyek harmadszorra Görögországba, és másodszor Marmarasra! Imádom! Most viszont nagy kaland lesz, mert kocsival, megyünk. Valaki tudna néhány hasznos információval szolgálni ez ügyben? Miskolcról indulunk szeptember 3-án.
Szia Zerge! Látogass el az www.index.hu/görögország,nyaralás,neos marmaras oldalra( vagy az autóval görögországba c. topicra)! Ha visszaolvasol,rengeteg hasznos infót találsz!(tavaly tomo24 autóval volt marmarason és ha jól tudom,csabáék is azzal vannak most lent) ők mindent leírtak részletesen a fórumra! Üdv!
Dátum: 2007-07-20 20:39:33
Sziasztok! Én is most megyek harmadszorra Görögországba, és másodszor Marmarasra! Imádom! Most viszont nagy kaland lesz, mert kocsival, megyünk. Valaki tudna néhány hasznos információval szolgálni ez ügyben? Miskolcról indulunk szeptember 3-án.
Dátum: 2007-07-19 23:28:23
Sziasztok! Úgy tűnik, hogy mindenki csak jót tud mondani a Katáról. Állítólag nagyon anyáskodó smile Hát majd 14-én ki fog derülni! smile
Dátum: 2007-07-19 22:46:40
Sziasztok! Úgy látom én vagyok a csúcstartó. Én már 3 szor voltam Marmarason. Igaz mind a háromszor az Athénébe voltunk a kedvesemmel. Szuper volt mindig, tiszta és rendezett. És ami fontos: A Kata nagyon jó fej volt velünk. Szuper jó id vez. Mi most Zakyntosra megyünk. Kipróbáljuk.Nagyon-nagyon várom.Állítólag nagyon szép. Majd ha haza jöttünk írok róla. Üdv. István

Kapcsolat/Elérhetőség