Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-01-31 22:27:39
Bíró Magdolna írta ekkor: 2010-01-24 18:18:00
Kedves grandbea!Törzsutasként természetesen idén is veletek tervezzük a nyaralást,ezúttal autóval szeretnénk bejárni Kefalóniát és Zakynthost.Szeptember 18-tól foglaltunk szállást Kefalónián szept.25.-én Zakynthoson.Eddig egyszerűneik tűnt,de valószínű,hogy a kompozás miatt szükségünk lesz a segítségetekre,honnan érdemes átkelni,illetve mikor indulnak a kompok.A segítséget előre is köszönöm,ezzel nem lehet gond,hiszen évek óta veletek megyünk és még mindig maximális segítséget kaptunk az iroda dolgozóitól.Megjegyzem az autóbusz vezetőiről is csak jó véleménnyel lehetünk,mert mindent megtesznek az utasaik biztonságos és kényelmes utazásáért.Köszöszönjük!Bíró Magdi
Kedves Magdolna! Először is örülok, hogy törzsutasként köszönhetem Önt. Másodszor pedig a kompmenetrendet illetően még pontos időpontot nem tudok adni, úgyhogy azt javaslom, hogy márc. végén térjünk már erre vissza, mivel akkor tudjuk meg a pontos menetrendeket. Üdvözlettel!
Bíró Magdolna Dátum: 2010-01-24 18:18:00
Kedves grandbea!Törzsutasként természetesen idén is veletek tervezzük a nyaralást,ezúttal autóval szeretnénk bejárni Kefalóniát és Zakynthost.Szeptember 18-tól foglaltunk szállást Kefalónián szept.25.-én Zakynthoson.Eddig egyszerűneik tűnt,de valószínű,hogy a kompozás miatt szükségünk lesz a segítségetekre,honnan érdemes átkelni,illetve mikor indulnak a kompok.A segítséget előre is köszönöm,ezzel nem lehet gond,hiszen évek óta veletek megyünk és még mindig maximális segítséget kaptunk az iroda dolgozóitól.Megjegyzem az autóbusz vezetőiről is csak jó véleménnyel lehetünk,mert mindent megtesznek az utasaik biztonságos és kényelmes utazásáért.Köszöszönjük!Bíró Magdi
Galgóczy Árpád Dátum: 2010-01-19 01:20:17
Kedves GrandBea! lehet, hülyének néztek majd, de biztonsági és egyéb okból 3 foglalást is küldtünk. Nem részletezem, a lényeg, hogy igazából a Hermesbe szeretnénk menni, és mivel egy előző hsz-ben írtad, hogy a 27-es és a 6-os szoba 2 főre is foglalható, ezért utolsónak gyorsan a 25-öst is lefoglaltam, mert az is az előbbiekhez hasonlóan 2 fős, + 1 db összecsukható pótágy. Bocsi a fejetlenségért, de nagyon szeretnénk a Hermesben megszállni, ezért vagyok ilyen eröszakos:-) Üdvözlettel: Galgóczy Árpád
Dátum: 2010-01-15 21:07:18
Erika85 írta ekkor: 2010-01-15 19:12:35
Kedves GrandBea! Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdéseimre! Mi május 29-től megyünk és már nagyon várjuk az utat! Akkor már jó idő van ott? Remélem már a tenger is kellemes olyankor! smile Kiváncsian várom már a programokat!
Kedves Erika! Mivel déli szigetről van szó, így biztos, hogy ott már tombolni fog a nyár... Jó utat!
Erika85 Dátum: 2010-01-15 19:12:35
Kedves GrandBea! Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdéseimre! Mi május 29-től megyünk és már nagyon várjuk az utat! Akkor már jó idő van ott? Remélem már a tenger is kellemes olyankor! smile Kiváncsian várom már a programokat!

Kapcsolat/Elérhetőség