Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-03-03 12:38:10
Kiss Andrea írta ekkor: 2010-02-27 12:32:47
Érdeklődni szeretnék,hogy a Hermes házban hány éves korig számít a gyermek gyermeknek, aki számára foglalható az összecsukható ágy? Üdv,Andrea.
Kedves Andrea! Az összecsukható ágy egy normál ágynak felel meg, de egy súlyos felnőttet úgy gondolom nem bírna el, ezért szerintem egy nem túlsulyos tizenéves is nyugodtan aludhat rajta. üdv
Dátum: 2010-03-03 12:35:50
Tóthné Unger Veronika írta ekkor: 2010-02-26 09:20:52
Szia Grandbea! Lehet-e autót bérelni Skala-n? Van-e min. 6 személyes autó? Van-e net café, vagy a Reineri apartmanban térítés ellenében wifi használat, vagy át lehet-e menni a Hermes-be netezni?
Kedves Tóthné! Mint mindenhol természetesen lehet autót bérelni, viszont, hogy 6 férőhelyes autó lesz-e azt nem tudom megmondani. Majd május elején megy le a telepített idegenvezetőnk, onnantól kezdve ő fogja ezt a fórumot kezelni és tőle lehet majd érdeklődni ez ügyben, ő biztos infót fog tudni mondani. A renieri házban nincs wifi, de a főutcán ami közel van onnan ott van több netkávézó is. A 2. emelet 33-as szoba egy kétlégterű, ezért van több erkélye is, mivel az egyik légtér sarki szoba, ezért van egy sarki erkély, ami részben az udvar felé néz részben pedig a tenger felé. Ez egy szerencsés választás. Jól fogják magukat itt érezni ebben biztos vagyok.üdv
Kiss Andrea Dátum: 2010-02-27 12:32:47
Érdeklődni szeretnék,hogy a Hermes házban hány éves korig számít a gyermek gyermeknek, aki számára foglalható az összecsukható ágy? Üdv,Andrea.
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2010-02-27 09:23:30
Szia Bea! Látom, még nem válaszoltál, de nekem megint van egy kérdésem: A Reineriben a 2.em.33-at foglaltuk., a tágas konyha miatt. Azt írja a tájékoztató, hogy hátra néz. Ez azt jelenti , hogy a kertre, vagy másik házra? Esetleg egy közeli falra? Ennek az apartmannak is van erkélye, ugye?
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2010-02-26 09:24:55
Bocsánat a tőmondatokért, éppen dolgozni készülök menni. Egyébként mi is törzsutasok vagyunk. Zakynthoson, tavaly pedig Sartin a Mydros nyaraláson voltrunk Gand-utasok Válaszaidat előre is köszönöm!

Kapcsolat/Elérhetőség