Kedves Judit! Augusztus végén utazunk Kusadasiba. Szeretném megkérdezni, hogy a Coast Light hotelban van-e wifi hozzáférés. Üdvözlettel, M. Ildikó
Kedves Ildikó, mi a 2. emeleten laktunk a Coast Light-ban és tudtuk használni a szobánkban a wifi-t. Jó nyaralást! Kriszti
Grand Judit Dátum: 2014-08-04 19:02:25
Markotán Ildikó írta ekkor: 2014-08-04 17:39:29
Kedves Judit! Augusztus végén utazunk Kusadasiba. Szeretném megkérdezni, hogy a Coast Light hotelban van-e wifi hozzáférés. Üdvözlettel, M. Ildikó
Kedves Ildikó, a Coast Lihgt hotel társalgójában van wi-fi. Üdvözlettel, GrandJudit
Markotán Ildikó Dátum: 2014-08-04 17:39:29
Kedves Judit! Augusztus végén utazunk Kusadasiba. Szeretném megkérdezni, hogy a Coast Light hotelban van-e wifi hozzáférés. Üdvözlettel, M. Ildikó
Geizler Barbara Dátum: 2014-08-03 21:08:00
Liska Csilla írta ekkor: 2014-07-19 21:30:43
Kedves Éva!
Nem idei tapasztalat, tavaly nyaraltunk ott (és jövőre tervezzük újra ... ). A Yonca-ban laktunk, és sok minden másról is szó van a nyaralással kapcsolatban:
http://mythikas.blogspot.hu
Kedves Csilla! Amennyiben tudnál segíteni egy-két kérdés megválaszolásában, nagyon megköszönném, ha írnál nekem: [email protected] Köszönöm! :) Barbi
Grand Judit Dátum: 2014-08-03 19:31:50
Papp Renáta írta ekkor: 2014-08-02 14:30:35
Kedves Judit! még a 8 napban benne vagyok, úgyhogy nagyon boldog névnapot kívánok :) hamarosan találkozunk :) már csak 1 hónap, és 17 nap
Kedves Renáta, köszönöm szépen a köszöntést:)
Szeretettel várjuk!
Üdvözlettel, GrandJudit