(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Mafrodafni Dátum: 2014-07-29 00:16:24
Grand Judit írta ekkor: 2014-07-25 10:55:41
Kedved Mihály! A Yonca-ban minden apartmannak, így a két fős apartmanoknak is van erkélyük. Üdvözlettel, GrandJudit
Kedves Judit ! Akkor ott lehet erkély-jelenetet is rendezni ugye? Ki lesz Júlia ? Üdvözlettel M
Grand Judit Dátum: 2014-07-25 10:55:41
Jenei Mihály írta ekkor: 2014-07-23 18:51:48
Kedves Judit ! Érdeklődnék ,hogy a 2 fős apartmanoknak van teraszuk ? Üdv : Mihaly
Kedved Mihály! A Yonca-ban minden apartmannak, így a két fős apartmanoknak is van erkélyük. Üdvözlettel, GrandJudit
Jenei Mihály Dátum: 2014-07-23 18:51:48
Kedves Judit ! Érdeklődnék ,hogy a 2 fős apartmanoknak van teraszuk ? Üdv : Mihaly
Grand Judit Dátum: 2014-07-23 16:52:34
Bende Éva írta ekkor: 2014-07-22 10:56:02
Kedves Grand Judit! Október elején megyünk Kusadasiba,és szeretném megkérdezni,hogy Sirince faluba a fakultativ program a hét melyik napján van, és indulás visszaérkezés kb mikor van?Olvastam a faluról és nagyon szeretnénk megnézni,remélem összejön annyi ember hogy ez valóra is válik.A távolság sem nagy Kusadasitól,igy gondolom ez egy félnapos kirándulás.Előre is köszönöm a választ!
Kedves Éva! Sirincébe, péntek délelőttönként megyünk, de ez az időpont változhat októberig. Üdvözlettel, GrandJudit
Bende Éva Dátum: 2014-07-22 10:56:02
Kedves Grand Judit! Október elején megyünk Kusadasiba,és szeretném megkérdezni,hogy Sirince faluba a fakultativ program a hét melyik napján van, és indulás visszaérkezés kb mikor van?Olvastam a faluról és nagyon szeretnénk megnézni,remélem összejön annyi ember hogy ez valóra is válik.A távolság sem nagy Kusadasitól,igy gondolom ez egy félnapos kirándulás.Előre is köszönöm a választ!