Kedves Grand Judit! Október elején megyünk Kusadasiba,és szeretném megkérdezni,hogy Sirince faluba a fakultativ program a hét melyik napján van, és indulás visszaérkezés kb mikor van?Olvastam a faluról és nagyon szeretnénk megnézni,remélem összejön annyi ember hogy ez valóra is válik.A távolság sem nagy Kusadasitól,igy gondolom ez egy félnapos kirándulás.Előre is köszönöm a választ!
Kedves Éva!
Sirincébe, péntek délelőttönként megyünk, de ez az időpont változhat októberig. Üdvözlettel, GrandJudit