Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Agárdi Szilvia Dátum: 2014-01-02 12:44:05
Munkhártné Dóra Anita írta ekkor: 2014-01-02 11:33:13
Az Alexia apartmannál mit jelent a "felső sor épület" miben tér el a többi szobától? Szebb a kilátás vagy ez nem a bungallókba szól? A többi miben másabb?Ezt 2 szobánál láttam feltüntetve. Köszönöm! smile
Szia! Sajnos ezt nem tudom neked megmondani de láttam én is a neten. Én mint írtam úgy akartam kérni h lehetőleg ne emeleti hanem földszinti legyen és akkor csak ennyit mondtak hogy ezzel nincs probléma egyik sem emeleti mert mindegyik szoba bungallókba van. Szerintem a legjobb ha írsz nekik egy e-mailt vagy betelefonálsz és az iroda dolgozói biztos készségesen fognak neked majd válaszolni. smile
Munkhártné Dóra Anita Dátum: 2014-01-02 11:34:17
Agárdi Szilvia írta ekkor: 2013-12-30 14:46:14
Szia! Mi épp ma voltunk bent a Grandnál és az egyik szobát az Alexiába foglaltuk le. Úgy akartam kérni, hogy földszinti legyen és kiderült, hogy a szobák azokba a kis bungallókba vannak tehát nincs emeleti szoba és állítólag mindegyik tengerre néz(ez online van fenn minden szobához írva). Mi örültünk neki mert legalább kicsit külön van a szoba nem egy hatalmas apartmanba. smile
Az Alexia apartmannál mit jelent a "felső sor épület" miben tér el a többi szobától? Szebb a kilátás vagy ez nem a bungallókba szól? A többi miben másabb?Ezt 2 szobánál láttam feltüntetve. Köszönöm!
Munkhártné Dóra Anita Dátum: 2014-01-02 11:33:13
Az Alexia apartmannál mit jelent a "felső sor épület" miben tér el a többi szobától? Szebb a kilátás vagy ez nem a bungallókba szól? A többi miben másabb?Ezt 2 szobánál láttam feltüntetve. Köszönöm! smile
Kovács Sándor Dátum: 2014-01-01 18:07:47
Farkas András írta ekkor: 2014-01-01 18:00:00
Hát igen, ezt én is láttam. A katalógusban viszont ez van: Miltos apartman. Egyéni utasaink itt jelentkezzenek! Egyénileg utazók figyelmébe: Debrecen–Parga: kb. 1350 km.Autópályadíj kb. 15 000 Ft (oda-vissza) Ezért gondoltam, hogy lehet foglalni.... smile Felhívom őket :)
Az a legokosabb. :)
Farkas András Dátum: 2014-01-01 18:00:00
Hát igen, ezt én is láttam. A katalógusban viszont ez van: Miltos apartman. Egyéni utasaink itt jelentkezzenek! Egyénileg utazók figyelmébe: Debrecen–Parga: kb. 1350 km.Autópályadíj kb. 15 000 Ft (oda-vissza) Ezért gondoltam, hogy lehet foglalni.... smile Felhívom őket :)

Kapcsolat/Elérhetőség