Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Kovács Sándor Dátum: 2013-12-30 16:20:35
Ja... és most látom Parga főoldalán, nagy piros betűkkel az oldal tetején ott virít: EGYÉNILEG NEM FOGLALHATÓ! ...Tehát ezért nem lehet foglalni egyénileg, saját szervezésben. smile
Kovács Sándor Dátum: 2013-12-30 16:17:44
Fekete Zita írta ekkor: 2013-12-30 09:00:48
Szerintem lehet, vagyis nekem előfoglalni sikerült, simán végig mentem a regisztráción és a foglalási lépéseken.
Most néztem meg ebben a pillanatban, az on-line foglalási rendszerben az utazás típusánál jelenleg csak buszos opció van, egyéni nincs. Farkas András kérdése arra vonatkozott, hogy egyénileg - tehát saját autóval történő utazással - miért nem lehet foglalni...
Agárdi Szilvia Dátum: 2013-12-30 14:46:14
Tóth Norbert írta ekkor: 2013-12-29 23:53:27
Sziasztok ! Érdeklődnék az Alexia apartmanban melyik 2 férőhelyes szobák találhatóak az emeleten tengerre néző terasszal.Köszönöm a segítséget !
Szia! Mi épp ma voltunk bent a Grandnál és az egyik szobát az Alexiába foglaltuk le. Úgy akartam kérni, hogy földszinti legyen és kiderült, hogy a szobák azokba a kis bungallókba vannak tehát nincs emeleti szoba és állítólag mindegyik tengerre néz(ez online van fenn minden szobához írva). Mi örültünk neki mert legalább kicsit külön van a szoba nem egy hatalmas apartmanba. smile
Fekete Zita Dátum: 2013-12-30 09:00:48
Kovács Sándor írta ekkor: 2013-12-29 17:29:45
Üdv! Ahogy én látom, egyes funkciók még nincsenek beüzemelve a honlapon. Ünnepek után valószínűleg pótlódnak ezek a hiányosságok. A programozó is ember, ez az időszak nála is az ünnepeké. :) BÚÉK! :)
Szerintem lehet, vagyis nekem előfoglalni sikerült, simán végig mentem a regisztráción és a foglalási lépéseken.
Tóth Norbert Dátum: 2013-12-29 23:53:27
Sziasztok ! Érdeklődnék az Alexia apartmanban melyik 2 férőhelyes szobák találhatóak az emeleten tengerre néző terasszal.Köszönöm a segítséget !

Kapcsolat/Elérhetőség