Tisztelt Utasaink!
Párgán az Alexia apartmanunkban tavaly többen szóvá tették hol határozottan,hol bizonytalanul, hogy a szobában lévő széfből pénz tűnt el. A tulajdonosra gyanakodott mindenki,mivel csak neki van pótkulcsa. Ezt hitelt érdemlően senki nem tudta bizonyítani és rendszeres sem volt. Az tény,hogy a legelső ilyen jelzés után a tulajdonos kártalanította „bemondásra” az utast, hogy ne mondják, nála lopnak. Minden egyéb jelzés ezután következett. Ezt a kényes témát úgy oldottuk fel az idén, hogy irodánk saját költségen új széfeket rak fel a szobákba amik kódosak, és csak az idegenvezetőnknek lesz hozzá „mester” kulcsa, amit vész esetén használhat.
Nagy Sándor ügyvezető