Kedves Gyula!
Még eszembe jutott néhány kevésbé fontos kérdés.
Az első az, hogy a strandon mennyire fordulnak elő tengeri sünök?
És azt olvastam, hogy a Zorbasban adnak törölközőt is, tényleg adnak? Mert akkor felszabadul némi hely a bőröndben.
És még azt szeretném kérdezni, hogy az ivóvíz milyen minőségű?
Köszönettel: Edina
Kedves Edina! Tengeri sünök a Piso Krionerin, és a Valtos sziklás részén fordulnak elő. A városi strandon, és a Valtos homokos részén nem voltak. Törölközőket (mint mindenhol) a Zorbasban is adnak. Egy fürdőlepedőt, és egy normál méretű törölközőt kaptok, amiket hetente cserélnek. De ezeket a partra nem szabad levinni, ezért strand törölközőt így is kell vinni. Az ivóvíz elvileg iható, de mi ásványvizet ittunk (1,80 € /6db volt), de egyéb használathoz (pl. fogmosás) nem forraltuk. Ha már itt tartunk, 1 tek. WC. papírt adnak, de szemetes (WC.-be) zacskó, mosogatószerek nincsenek. Várom további konkrét kérdéseidet, üdvözlettel: Gyula