(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Pargán
Fórum bejegyzései

Nagy Mónika Dátum: 2015-07-24 19:58:43
Szabolcsi Pálné írta ekkor: 2015-07-20 15:33:32
Kedves Nagy Mónika! Azt olvasom, hogy a Korfu-i fakultatív programon is voltatok. Ha lehetne, írjál róla néhány sort. A Jón tengeri útra és Korfura is szeretnénk elmenni, de valahogy Korfuról senki nem ír, hogy milyen ez a fakultatív program. Köszönettel: Szabolcsiné.
Kedves Szabolcsi Pálné.Fakultativ program Korfu.Reggel 7 kor indultunk busszal,onnan átkompoztunk Korfu városába,ahol visszaszálltunk a buszunkra.Elmentünk megnéztük Sissi nyári rezidenciáját,majd Korfu városban volt 3 óra szabadidőnk.Utána elvittek minket a Vlacherna ,Pontikonissi,Kanoni gáthoz.Szerencsénk volt mert egy leszálló és 2 felszálló gépet láthattunk,hallhattunk:)Majd visszaszálltunk buszra és kikötő,majd visszakompolás,majd busz és este érkeztünk Pargára.Mindkettő érdemes megnézni ,kicsit fárasztó de nagyon élveztük mindkettőt:)Jó pihenést
Nagy Mónika Dátum: 2015-07-24 19:52:14
Tóthné Balogh Terézia írta ekkor: 2015-07-20 12:49:07
Kedves Mónika ! Olvasom, hogy Ti is az Elsa apartmanban voltatok. Megírnád, hogy a konyhája mennyire van felszerelve ? Ha nem muszáj fölösleges dolgot nem vinnénk. Előre is köszönöm Tné Teri
Kedves Tné.Szerintem korrekt volt a berendezése.pl.:mikro,hűtő,2 részes rezso,sütő grill résszel,vízforraló,evőeszközök,merőkanál,sajtreszelő,poharak,kávéscsészék,tányérok,egy nagyobb és egy kisebb fazék stb.
Szabolcsi Pálné Dátum: 2015-07-20 15:33:32
Kedves Nagy Mónika! Azt olvasom, hogy a Korfu-i fakultatív programon is voltatok. Ha lehetne, írjál róla néhány sort. A Jón tengeri útra és Korfura is szeretnénk elmenni, de valahogy Korfuról senki nem ír, hogy milyen ez a fakultatív program. Köszönettel: Szabolcsiné.
Tóthné Balogh Terézia Dátum: 2015-07-20 12:49:07
Kedves Mónika ! Olvasom, hogy Ti is az Elsa apartmanban voltatok. Megírnád, hogy a konyhája mennyire van felszerelve ? Ha nem muszáj fölösleges dolgot nem vinnénk. Előre is köszönöm Tné Teri
Lukácsi Balázs Dátum: 2015-07-15 19:54:56
Sziasztok! Az ún. Természeti-mítikus túra Odüsszeusz nyomában pontosan mit tartalmaz, valaki le tudja írni, hogy mi volt a programban kicsit bővebben annál, mint ami a fakultatív programok leírásban található? Olvastam facebook csoportokban olyat, hogy van mód lovaglásra is az Akherón folyónál, igaz ez? Ez is benne van a programban? Köszönöm előre is!