Kedves Nagy Mónika! Azt olvasom, hogy a Korfu-i fakultatív programon is voltatok. Ha lehetne, írjál róla néhány sort. A Jón tengeri útra és Korfura is szeretnénk elmenni, de valahogy Korfuról senki nem ír, hogy milyen ez a fakultatív program.
Köszönettel: Szabolcsiné.
Kedves Szabolcsi Pálné.Fakultativ program Korfu.Reggel 7 kor indultunk busszal,onnan átkompoztunk Korfu városába,ahol visszaszálltunk a buszunkra.Elmentünk megnéztük Sissi nyári rezidenciáját,majd Korfu városban volt 3 óra szabadidőnk.Utána elvittek minket a Vlacherna ,Pontikonissi,Kanoni gáthoz.Szerencsénk volt mert egy leszálló és 2 felszálló gépet láthattunk,hallhattunk:)Majd visszaszálltunk buszra és kikötő,majd visszakompolás,majd busz és este érkeztünk Pargára.Mindkettő érdemes megnézni ,kicsit fárasztó de nagyon élveztük mindkettőt:)Jó pihenést