Tisztelt Iroda!Sajnos letelt,mi is hazaértünk.Fantasztikus hetet töltöttünk Önök által Pargán,csak kevés volt,mint kiderült.Szeretnénk köszönetet mondani a kedves vezetőinknek,Eszternek és Klárának és minden buszsofőr munkáját is köszönjük.Elsa apartmant nagyon ajánlom bárkinek,tulaj nagyon segítőkész és barátságos,és minden pont jó helyen van tőle ,még a Valtos is könnyen kb 30-40 perc alatt elérhető,mert nekünk az tetszett a legjobban... Minden kirándulás amire eljutottunk fantasztikus volt/Naplemente vártúra,meg csak úgy kis vonattal is,Jón-tenger szigettúra,Korfu,Paxos-Antipaxos,Parga vára is gyönyörű,mindhárom strand,meg a vizitaxis strandok.../Rengeteg élménnyel gazdagodtunk..:)KÖSZÖNJÜK!