(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Ruzsicskáné Tolnai Éva Dátum: 2013-07-07 18:07:05
SZIASZTOK. Azt szeretném kérdezni, hogy az Atlantis apartman strandján található-e napernyő vagy egyéb valami más ????? Esetleg vannak-e napozóágyak???? köszi
Grand Paralia Dátum: 2013-07-07 17:04:46
Klug Zsófia írta ekkor: 2013-07-06 19:52:31
Kedves GrandParalia! Most utaztunk először a Grand Tours-sal egy picit mi is aggódva indultunk mint mindenki,de lenyűgözött a szervezés a kedvesség és a biztonságos utazás. Paralián nagyon szépen köszönjük Vikinek és Áginak a kedvességüket és a segítőkészségüket. A fakultatív programok közül Skiathos-ra mindenképp menjenek el azok akik egy fantasztikus élményben akarnak részesülni. Costassal és Zsiráfos Vikivel felejthetetlen élményben lesz részetek mint nekünk is. Kellemes nyaralást mindenkinek smile
Kedves Zsófia! Örülünk, hogy megismerhettünk benneteket, és köszönjük kedves soraidat mind a Grand Tours utazási iroda, mind pedig a saját nevünkben. Nagyon örülünk, hogy jól éreztétek magatokat, és sok szép emlékkel gazdagodva telt el a nyaralásotok itt Parálián. Bízunk benne, hogy jövőre ismét találkozhatunk veletek, és ismét egy felejthetetlen nyaralásban lesz részetek! Sok szeretettel várunk vissza Paráliára! "Zsiráfos Viki" és Ági
Klug Zsófia Dátum: 2013-07-06 19:52:31
Kedves GrandParalia! Most utaztunk először a Grand Tours-sal egy picit mi is aggódva indultunk mint mindenki,de lenyűgözött a szervezés a kedvesség és a biztonságos utazás. Paralián nagyon szépen köszönjük Vikinek és Áginak a kedvességüket és a segítőkészségüket. A fakultatív programok közül Skiathos-ra mindenképp menjenek el azok akik egy fantasztikus élményben akarnak részesülni. Costassal és Zsiráfos Vikivel felejthetetlen élményben lesz részetek mint nekünk is. Kellemes nyaralást mindenkinek smile
Grand Paralia Dátum: 2013-07-05 16:44:10
Fritz írta ekkor: 2013-07-05 11:12:51
Kedves GrandParalia Érdeklődni szeretnék Nekünk 1 nagy bőröndünk van.ami megpakolva kb 30-35 kg..De ketten pakolnánk bele, Ez nem lenne gond?
Kedves Fritz! Nem gond! Sok szeretettel várunk Paralián!
Fritz Dátum: 2013-07-05 11:12:51
Kedves GrandParalia Érdeklődni szeretnék Nekünk 1 nagy bőröndünk van.ami megpakolva kb 30-35 kg..De ketten pakolnánk bele, Ez nem lenne gond?