Kedves GrandParalia!
Ismét sikerült két fantasztikus hetet eltöltenünk Paralián. Köszönet a profi szervezésért, a biztonságos oda- és visszaútért (mindkétszer a Grand 2-vel) valamint Ágotának a kedves szavakért (illetve a halva és a narancslekvár titkáért és ezek fogyasztási tippjeiért :))
Puszi
Kedves Gabi!!!! Örülök, hogy szerencsésen megérkeztetek, és annak még jobban örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és bízom benne, hogy sok-sok szép emlékkel gazdagodtatok! :) Örülök, hogy megismerhettelek Titeket, és remélem, hogy hamarosan újra találkozni fogunk, Görögország és mi is visszavárunk sok szeretettel! (a narancslekvár ezek szerint nektek is bejött....:)) Sok-sok puszi!!! Ági