(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Fritz Dátum: 2013-07-05 11:11:47
Domán György írta ekkor: 2013-07-05 09:39:16
Szia Fritz mi is julius 08-án megyünk Paraliara,mi az esti orákban indulnánk észak magyarországról.Irj elérhetőséget ha jó az indulási idő.
Kedves Domán György. Mi 11:45 kor indulok Kaposvárról. De itt van az elérhetőségem. [email protected]
Domán György Dátum: 2013-07-05 09:39:16
Fritz írta ekkor: 2013-07-02 16:39:15
Sziasztok! Mi Július 08.án megyünk Paralia ba! Ki jön még ekkor? :)
Szia Fritz mi is julius 08-án megyünk Paraliara,mi az esti orákban indulnánk észak magyarországról.Irj elérhetőséget ha jó az indulási idő.
Grand Paralia Dátum: 2013-07-04 12:49:55
Gál Gabriella írta ekkor: 2013-07-03 20:31:11
Kedves GrandParalia! Ismét sikerült két fantasztikus hetet eltöltenünk Paralián. Köszönet a profi szervezésért, a biztonságos oda- és visszaútért (mindkétszer a Grand 2-vel) valamint Ágotának a kedves szavakért (illetve a halva és a narancslekvár titkáért és ezek fogyasztási tippjeiért :)) Puszi
Kedves Gabi!!!! Örülök, hogy szerencsésen megérkeztetek, és annak még jobban örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és bízom benne, hogy sok-sok szép emlékkel gazdagodtatok! :) Örülök, hogy megismerhettelek Titeket, és remélem, hogy hamarosan újra találkozni fogunk, Görögország és mi is visszavárunk sok szeretettel! (a narancslekvár ezek szerint nektek is bejött....:)) Sok-sok puszi!!! Ági
Gál Gabriella Dátum: 2013-07-03 20:31:11
Kedves GrandParalia! Ismét sikerült két fantasztikus hetet eltöltenünk Paralián. Köszönet a profi szervezésért, a biztonságos oda- és visszaútért (mindkétszer a Grand 2-vel) valamint Ágotának a kedves szavakért (illetve a halva és a narancslekvár titkáért és ezek fogyasztási tippjeiért :)) Puszi
Grand Paralia Dátum: 2013-07-03 18:06:40
Hartdégen Dávid írta ekkor: 2013-07-03 11:25:55
Kedves GrandParalia! Azt szeretném megkérdezni, hogy a személyenként vihető egy nagy bőröndön kívül a buszba fel lehet vinni egy kisebb hátizsákot? Arról nem esett említés leírásban :) Választ előre is köszönöm
Kedves Dávid! Igen, fel lehet vinni egy kisebb hátizsákot. Sok szeretettel várunk Paralián!