Sziasztok! Felhívta az utazás ügyintéző a figyelmemet, hogy elég rossz a csatornahálózat Görögben, ez pontosan mit jelent? Mi az, amit tegyünk és ne tegyünk, hogy "ne ázzunk el"? Hallottam, hogy vannak olyan helyek, ahol már megtörtént a felújítása, de pl. azt lehet tudni, hogy az INO apartmanban mi a helyzet? Köszönöm előre is a választ!
Kedves Dávid! A szoba elfoglalásakor is említeni fogjuk, hogy a WC papírt nem a WC-be, hanem a mellette található kis kukába kell dobni. Erre azért van szükség, mert Görögországban régi a csatornarendszer, és ezért nagyon szűkek a vízvezetékek, így a WC-be dobott papír dugulást okozhat. Erre hívta fel az utazás ügyintéző a figyelmedet, és az INO apartmanházra is ez vonatkozik.