(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Erika Dátum: 2013-02-03 12:40:21
Sziasztok! A segítségetek kérném, a Caravel apartmanban mindegyik fürdőszoba felújított (káddal és üvegfallal)? Köszönöm :) !
Dávid Dátum: 2013-01-23 11:23:05
Grand Paralia írta ekkor: 2013-01-23 09:19:57
Kedves Dávid! Április végétől kezdve fokozatosan melegszik a levegő, és a tenger hőmérséklete. Ebben az időszakban nagyon ritkán, de előfordulhat kisebb, rövid ideig tartó esőzés, (néhány óra) amely után ismét ragyogó napsütésben lehet részünk. Általánosságban a május hónapra a napsütés jellemző, és a napról-napra melegedő hőmérséklet, azonban hogy konkrétan milyen idő lesz erre nem lehet konkrét választ adni. Május hónapban zsúfoltságra nem lehet számítani, hiszen ez a hónap a szezon kezdete, de unatkozni sem lehet, hiszen rengeteg szórakozási lehetőség van, mindent igényt kielégítő üzletekkel, és éttermekkel várja Parália, az ide látogató turistákat. Ahogy írtad, lehet fürdeni, búvárkodni, napozni, kirándulni. Egy szép, és tartalmas nyaralást tervezhetsz Paráliára. Szeretettel várunk!!! smile
Köszönöm szépen a gyors választ! Megnyugodtam az olvasása után! :)
Grand Paralia Dátum: 2013-01-23 09:19:57
Dávid írta ekkor: 2013-01-22 14:47:06
Sziasztok! Sajnos csak májusban van időm elutazni nyaralni,és Paraliát választottam. Megmondanátok hogy május közepétől mire számithatok,időjárásilag,illetve zsúfoltságilag? Ebben az időben is tudunk már faszául napozni úszkálni,vagy csak kellemes melegben nyaralni egyet? :)
Kedves Dávid! Április végétől kezdve fokozatosan melegszik a levegő, és a tenger hőmérséklete. Ebben az időszakban nagyon ritkán, de előfordulhat kisebb, rövid ideig tartó esőzés, (néhány óra) amely után ismét ragyogó napsütésben lehet részünk. Általánosságban a május hónapra a napsütés jellemző, és a napról-napra melegedő hőmérséklet, azonban hogy konkrétan milyen idő lesz erre nem lehet konkrét választ adni. Május hónapban zsúfoltságra nem lehet számítani, hiszen ez a hónap a szezon kezdete, de unatkozni sem lehet, hiszen rengeteg szórakozási lehetőség van, mindent igényt kielégítő üzletekkel, és éttermekkel várja Parália, az ide látogató turistákat. Ahogy írtad, lehet fürdeni, búvárkodni, napozni, kirándulni. Egy szép, és tartalmas nyaralást tervezhetsz Paráliára. Szeretettel várunk!!! smile
Dávid Dátum: 2013-01-22 14:47:06
Sziasztok! Sajnos csak májusban van időm elutazni nyaralni,és Paraliát választottam. Megmondanátok hogy május közepétől mire számithatok,időjárásilag,illetve zsúfoltságilag? Ebben az időben is tudunk már faszául napozni úszkálni,vagy csak kellemes melegben nyaralni egyet? :)
Grand Paralia Dátum: 2013-01-22 12:29:53
Bartos-Molnár Tímea írta ekkor: 2013-01-21 05:40:58
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék a sky apartman felszereltsége felől, tányérok, poharak, edények, kávé-teafőző, kenyérpirító... van - e, textíliát mit biztosítanak? A Fsz. 5. szobának milyen az erkélye, mert kisgyerekekkel mennénk, és érdekelne, hogy biztonságos - e? Szeretnék információt kérni a klímával kapcsolatban is! Ha a klímát nem kívánjuk használni, (allergia) akkor is ki kell fizetni az 5 Euro/nap díjat! Ezt ott a helyszínen a tulajdonossal kell egyeztetni? Köszönöm a választ! smile
Kedves Tímea! A SKY apartman minikonyhával rendelkezik, amely kisebb főzőcskézésnek megfelel. Indukciós főzőlappal rendelkezik, (ehhez megfelelő edényekkel) de kávé-tea főző, illetve kenyérpirító nem tartozik a felszereltsége közé. Természetesen ágyneműt, plédet, és törölközőt biztosítanak. Tányérok, poharak evőeszközök az adott szoba férőhelyeinek számával megegyeznek. Az erkélyek magassága kb. 120 cm, biztonságos. Általában kisgyermekes családok nyaraltak az Ön által is kiválasztott 5-ös szobában, és semmilyen baleset, vagy egyéb gond nem volt egész szezon alatt. A klíma használatát a helyszínen, a tulajdonosnak kell kifizetni. Természetesen csak azoknak a kedves utasainknak, akik úgy döntenek, hogy igénylik a nyaralásuk alatt a klíma használatát. Várjuk Önöket nagy szeretettel Parálián, és bízunk benne, hogy egy szép nyaralás emlékével fognak gazdagodni! smile