(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Lakó Dénes Dátum: 2013-01-10 22:05:31
Helló! Szeretném megkérdezni, hogy a félpanzios ellátás milyen? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Megéri befizetni, vagy esetleg jobb, olcsóbb egyénileg megoldani az étkezést? Válaszokat előre is köszönöm.
Nagy Gábor Dátum: 2013-01-06 11:46:09
Sziasztok! Most először utaznánk Paráliára (09.24-10.01-ig). Tudna valaki írni arról, hogy ebben az időszakban milyen az idő? A másik kérdésem a Sky apartmannház lenne. Az 50 Eurós kauciót milyen esetekben nem adják vissza? Nagyon szigorú ellenőrzést tartanak költözéskor? Köszi a segítséget! Üdv: Gabi
Olácsi Bernadett Dátum: 2013-01-02 17:30:39
Kedves Grand Tours! Boldog Új Évet kívánok önöknek.Szeretnék érdeklődni,hogy van -e lehetőség katalógushoz jutni itt budapesten is.Továbbá érdeklődnék még ,hogy a Caravell apartmannak mennyire felszerelt a konyha? üdv :Dette
Olácsi Bernadett Dátum: 2013-01-02 17:30:39
Kedves Grand Tours! Boldog Új Évet kívánok önöknek.Szeretnék érdeklődni,hogy van -e lehetőség katalógushoz jutni itt budapesten is.Továbbá érdeklődnék még ,hogy a Caravell apartmannak mennyire felszerelt a konyha? üdv :Dette
Repka József Dátum: 2012-12-04 08:14:12
Szia Tibor! Térkép: a neten a google maps vagy a via michelin keresd. Idő/kilométer: attól függ honnan indulsz. Én Székesfehérvár mellől indultam M6-Hercegszántó-n keresztül, így kb. 1100km az út kényelmes tempóban óra állítást is figyelembe véve14-16 óra (határ függő). Pihenő: az első megállóm az aleksinaci OMV kút szokott lenni. Itt tankolás, kaja, egyéb ügyek és kb 1óra alvás (éjszaka megyek) Rendőr: csak ha felszólít a kiszállásra. egyébként még az ajtót se nyisd ki. Tartozék: ami itthon kötelező, +poroltó Itt egy jó kis leírás, ezt olvasd el http://www.utikalauz.hu/index.php?p=folap&id=333