Szia Tibor!
Térkép: a neten a google maps vagy a via michelin keresd.
Idő/kilométer: attól függ honnan indulsz. Én Székesfehérvár mellől indultam M6-Hercegszántó-n keresztül, így kb. 1100km az út kényelmes tempóban óra állítást is figyelembe véve14-16 óra (határ függő).
Pihenő: az első megállóm az aleksinaci OMV kút szokott lenni. Itt tankolás, kaja, egyéb ügyek és kb 1óra alvás (éjszaka megyek)
Rendőr: csak ha felszólít a kiszállásra. egyébként még az ajtót se nyisd ki.
Tartozék: ami itthon kötelező, +poroltó
Itt egy jó kis leírás, ezt olvasd el
http://www.utikalauz.hu/index.php?p=folap&id=333