Sziasztok!valaki megtudná nekem mondani,h az amnesis apartmanba valami gond van h ott nem nagyon van foglalás?
Kedves József! Semmi baj vele, nagyon jó apartman, de ez a ház most teljesen új a kínálatban, és azt tapasztaltuk, hogy az újtól mindig kicsit idegenkednek az utasok.MiI is furcsáljuk, hogy ennyire üres, de bízunk benne, hogy szezonra megtelik, mert tényleg jó ház.Üdv:Éva