(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Joda Dátum: 2012-03-07 19:54:49
Érdeklődni szeretnék, hogy a thesszaloniki-i reptérről hogyan lehet lejutni Paraliára. Esetleg tudnának-e transzfert biztosítani 5-6 főnek.
Grand Éva Dátum: 2012-03-07 16:43:06
Ámit József írta ekkor: 2012-03-07 16:17:39
Sziasztok!valaki megtudná nekem mondani,h az amnesis apartmanba valami gond van h ott nem nagyon van foglalás?
Kedves József! Semmi baj vele, nagyon jó apartman, de ez a ház most teljesen új a kínálatban, és azt tapasztaltuk, hogy az újtól mindig kicsit idegenkednek az utasok.MiI is furcsáljuk, hogy ennyire üres, de bízunk benne, hogy szezonra megtelik, mert tényleg jó ház.Üdv:Éva
Ámit József Dátum: 2012-03-07 16:17:39
Sziasztok!valaki megtudná nekem mondani,h az amnesis apartmanba valami gond van h ott nem nagyon van foglalás?
Grand Paralia Dátum: 2012-02-28 15:09:40
Tomasovszki Vivien írta ekkor: 2012-02-28 12:59:10
Sziasztok!Paraliai úthoz feltétlen szükséges útlevél?válaszotokat előre is köszönöm!:)
Kedves Vivien Mi Szerbia-Macedonia útvonalon megyünk, ahol elég a kártyás típusú személyi igazolvány is.
Tomasovszki Vivien Dátum: 2012-02-28 12:59:10
Sziasztok!Paraliai úthoz feltétlen szükséges útlevél?válaszotokat előre is köszönöm!:)