(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Katlan Erzsébet Dátum: 2012-03-13 19:53:17
Szia, jól olvastam, hogy kiskorúaknak nincs külön kedvezmény? 5 és 15 évesekkel utaznánk. Illetve egyéni utazáskor valamiféle térképet tudnánk-e kapni a városról, hogy hol a szállás?
Grand Paralia Dátum: 2012-03-13 15:49:40
V.B. Mónika írta ekkor: 2012-03-13 12:39:31
Köszönöm a gyors választ :) Még egy kérdésem lenne, ha lehet... Az Ino Apartmanban van két szoba a 103 és 203 számú, amelynél fel van tüntetve, hogy kisebb alapterületű? Ez pontosan mit jelent? Ugyanúgy van minikonyha és minden, mint a többi szobában, csak az alapterület valamivel kisebb? Ismét köszönöm!
Kedves Mónika! Így van, minden van ezekben a szobákban is, ami az összes többiben van, csak valamivel kisebb az alapterületük :-)
V.B. Mónika Dátum: 2012-03-13 12:39:31
Köszönöm a gyors választ :) Még egy kérdésem lenne, ha lehet... Az Ino Apartmanban van két szoba a 103 és 203 számú, amelynél fel van tüntetve, hogy kisebb alapterületű? Ez pontosan mit jelent? Ugyanúgy van minikonyha és minden, mint a többi szobában, csak az alapterület valamivel kisebb? Ismét köszönöm!
Grand Paralia Dátum: 2012-03-13 10:42:30
V.B. Mónika írta ekkor: 2012-03-13 10:32:46
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy az INO Apartman és környéke mennyire számít zajosnak? Május végén, június elején szeretnénk Paraliára utazni, de a szállásunk még nem fix. Ha inkább csendre vágyó nyaralók vagyunk, melyik apartmant tudjátok ajánlani? Előre is köszönöm:)!
Kedves Mónika! Az Ino apartman Paralia azon részén van, ahol még szinte új építésű házak vannak, úgymond "új negyede" Paraliának. Tehát mivel most kezd kiépülni ez a rész, így csendes környékről van szó. Május végén, június elején pedig még a centrumban sem zajos, hiszen még nincs turistaáradat.
V.B. Mónika Dátum: 2012-03-13 10:32:46
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy az INO Apartman és környéke mennyire számít zajosnak? Május végén, június elején szeretnénk Paraliára utazni, de a szállásunk még nem fix. Ha inkább csendre vágyó nyaralók vagyunk, melyik apartmant tudjátok ajánlani? Előre is köszönöm:)!