(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Éva Dátum: 2011-04-08 12:07:55
Jászberényi-Virág Zsuzsanna írta ekkor: 2011-04-06 12:50:57
Segítséget szeretnék kérni abban,hogy kicsit utánna olvastam a biztosításnak és elvileg a dombornyomott bank-kártyához tartózó utas biztosítás (amit fizetek évente) nem jó? Valami olyasmit hallottam hogy a macedón határnál kötözködnek ezért?!?!
Kedves Zsuzsanna! Volt egy rövid időszak, amikor a Macedonok valóban kérték mindenkitől az utasbiztosítást,akinek nem volt,annak fizetni kellett egy kis büntetést. A bankkártyás biztosítást nem fogadták el hozzá. Ez csak egy rövid ideig tartó incidens volt a részükről, aztán már megint nem foglalkoztak ezzel a problémával.
Jászberényi-Virág Zsuzsanna Dátum: 2011-04-06 12:50:57
Segítséget szeretnék kérni abban,hogy kicsit utánna olvastam a biztosításnak és elvileg a dombornyomott bank-kártyához tartózó utas biztosítás (amit fizetek évente) nem jó? Valami olyasmit hallottam hogy a macedón határnál kötözködnek ezért?!?!
Grand Éva Dátum: 2011-03-28 13:36:35
írta ekkor: 2011-03-27 13:40:52
Kedves Grandéva! érdeklődnék, hogy a Villa Thalassa apartmanban, a 2db 4 férőhelyes stúdióban van-e légkondicionáló az ablak nélküli szobákban? előre is köszönöm! üdvözlettel: Pércsi Renáta
Kedves Renáta! Sajnos abbna kis "szobában" nics Klíma, csak az első szobából a nyitva hagyott ajtón keresztül mehet be levegő. Nem teljes értékű szobaként kell kezelni, de nem is áruljuk 2 légterű áron.
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-03-28 11:59:54
A szabad shopok a görög határnál vannak és jóval olcsóbbak mint máshol,ugyan is nincs áfa az árakon.Aki egyénileg megy már odafelé is érdemes megvenni az italokat.Sokszor van akció.
Jászberényi-Virág Zsuzsanna Dátum: 2011-03-28 09:52:10
Lesku Ivett írta ekkor: 2011-03-22 15:41:10
Szia Zsuzsa!Mi 2008-ban szeptember 1től voltunk és nagyon jó idő volt még akkor! :)
Köszönöm Ivett! Én is bízom benne hogy még jó idő lesz:)