Segítséget szeretnék kérni abban,hogy kicsit utánna olvastam a biztosításnak és elvileg a dombornyomott bank-kártyához tartózó utas biztosítás (amit fizetek évente) nem jó? Valami olyasmit hallottam hogy a macedón határnál kötözködnek ezért?!?!
Kedves Zsuzsanna! Volt egy rövid időszak, amikor a Macedonok valóban kérték mindenkitől az utasbiztosítást,akinek nem volt,annak fizetni kellett egy kis büntetést. A bankkártyás biztosítást nem fogadták el hozzá. Ez csak egy rövid ideig tartó incidens volt a részükről, aztán már megint nem foglalkoztak ezzel a problémával.