(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Lesku Ivett Dátum: 2011-03-22 15:43:22
Horváth László írta ekkor: 2011-03-10 20:25:46
Sziasztok! Kb. hány órás az út BP-Paralia? És milyen szokott lenni az időjárás jún.21-28 turnusba?
Szia!Mi is pont akkor megyünk majd! :) 2009-ben június 23-án voltunk és jó idő volt már!Kedd és szerda délután nem tudtunk lemenni napozni mert akkor el volt borulva!De a többi nap végig nagyon meleg volt!Annyi,h estére kellett egy kis pulcsit felvenni mert picit hűvös volt!
Lesku Ivett Dátum: 2011-03-22 15:41:10
Jászberényi-Virág Zsuzsanna írta ekkor: 2011-03-15 09:55:20
Sziasztok! Mi aug.30-tól mennénk 1 hétre. Jó időt lehet kifogni azért még ugye:-)? Caravel apartmanról vélemény esetleg?
Szia Zsuzsa!Mi 2008-ban szeptember 1től voltunk és nagyon jó idő volt még akkor! :)
Jászberényi-Virág Zsuzsanna Dátum: 2011-03-15 09:55:20
Sziasztok! Mi aug.30-tól mennénk 1 hétre. Jó időt lehet kifogni azért még ugye:-)? Caravel apartmanról vélemény esetleg?
Horváth László Dátum: 2011-03-10 20:25:46
Sziasztok! Kb. hány órás az út BP-Paralia? És milyen szokott lenni az időjárás jún.21-28 turnusba?
Diósné Horváth Teréz Dátum: 2011-03-08 20:34:29
Míg Krisztián írta ekkor: 2011-03-08 08:40:20
Érdeklődöm,h odafele megáll-e a busz valamelyik free shopnál?
A visszafelé úton szoktak megállni .Odafelé még nem álltunk meg soha.