Sziasztok!
Kb. hány órás az út BP-Paralia? És milyen szokott lenni az időjárás jún.21-28 turnusba?
Szia!Mi is pont akkor megyünk majd! :) 2009-ben június 23-án voltunk és jó idő volt már!Kedd és szerda délután nem tudtunk lemenni napozni mert akkor el volt borulva!De a többi nap végig nagyon meleg volt!Annyi,h estére kellett egy kis pulcsit felvenni mert picit hűvös volt!