(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Hudákné Margó Dátum: 2014-06-12 14:38:55
Kedves GrandParalia! Több kérdésem lenne. A Pelagosban voltunk most az Atlantisba megyünk. A földszinten a hazaindulóknak itt is biztosított a zuhanyzó és WC? Az ásványvizet akkor nagyon olcsón vettük és mindig görög boltban, egy euró 10 cent körül egy zsugorral. Szinte minden mást is csak a görög boltba vettünk kb. itthonihoz közeli árakon, csak némely dolgot a Lidl-ben. Milyen mértékben emelkedtek átlagosan az élelmiszer és egyéb bolti árak kb.? Most is hasonlóak a hazai árakhoz? Van-e róla valami kis információ? Anno két kalózhajó indult, egyik csónakkal vitte a partra az utasokat, a másik kikötött. Most is kétféle van és kérni kell, ha nem a csónakosat szeretnénk? Az idegenvezető Vikivel szeretnék találkozni, ott van-e még? Köszönöm a tájékoztatást.
Czupár Ferencné Dátum: 2014-06-09 20:26:40
Grand Paralia írta ekkor: 2014-06-09 09:16:47
Tisztelt Czupán Ferencné! Az idén Július utolsó 10 napjában lesz vásári jelleggel a kagylófesztivál, ahol roston sült kagylót, és bort lehet kóstolni. Sok szerettel várjuk Önöket Parálián.
Köszönöm a válaszát! További szép napot!
Grand Paralia Dátum: 2014-06-09 09:16:47
Czupár Ferencné írta ekkor: 2014-06-05 18:50:16
Tisztelt idegenvezető! Az lenne a kérdésem,hogy Makrigialoson idén mikor lesz a kagyló fesztivál? Július 15-től töltünk Parálián egy turnust,jó lenne ha beleesne ebbe az időpontba.Köszönöm válaszát! Nemsokára találkozunk!
Tisztelt Czupán Ferencné! Az idén Július utolsó 10 napjában lesz vásári jelleggel a kagylófesztivál, ahol roston sült kagylót, és bort lehet kóstolni. Sok szerettel várjuk Önöket Parálián.
Grand Paralia Dátum: 2014-06-09 09:13:05
Kovács Csaba írta ekkor: 2014-06-07 04:05:27
Tisztelt Grand Parália! Parália 1-es útvonal indulási pontjaként Miskolc Auchan áruház parkolója van megadva. Miskolcon két Auchan van, ez ugye a Pesti útit jelenti, amely régen Cora volt? Továbbá szeretném megkérdezni, hogy a csomagjelölő címkékhez milyen módon tudok hozzájutni? Válaszukat köszönöm! Tisztelettel: Kovács Csaba
KEDVES CSABA! Mint az a katalógusunkban is látható az 1-es gyűjtővonal Miskolcon az Auchan Áruház ( régi CORA áruház) parkolójából indul hétfőn, a Pesti útról. A csomagjelölő címkéket a partnerirodáinktól is kérheti, vagy a buszon a sofőröktől, illetve bármilyen jelölő címke, amely tartalmazza a nevét, címét, elérhetségét megfelel erre a célra. Szeretettel várjuk Parálián.
Grand Paralia Dátum: 2014-06-09 09:08:18
Halász Krisztina írta ekkor: 2014-06-05 18:07:36
Tisztelt GrandParalia!A kérdésem az lenne,hogy Paraliai utazásho elég a személyi igazolvány vagy érdemes útlevelet is vinni?
Kedves Krisztina! Elég a személyi igazolvány is, azonban legalább 6 hónapig érvényesnek kell lennie ugyanúgy, mint az útlevélnek. Szeretettel várunk Parálián!