(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2014-06-02 16:25:00
Benedek Barnabás írta ekkor: 2014-06-02 14:07:24
Nagyon sokat köszönöm!!! Még egy kérdésem lenne... az mi hogy a buszmegálló a távolsági buszmegállótól 10 perc sétára van? nem értem .. ( nem úgy van h leszállok a buszról katerinibe és onnan egy másik megállóból egyből megy a busz nei poriba? )
Kedves Barnabás! Igen, a Parália-Katerini vonalon a busz a központban áll meg, innen a távolsági buszmegállóhoz sétával tudsz eljutni. Mint ahogyan Magyarországon, itt is van helyi buszmegálló és távolsági is. Katerini -Nei Pori járat a KTEL buszállomástól indul. Visszafelé ugyanez a helyzet. Szeretettel várunk Parálián!
Benedek Barnabás Dátum: 2014-06-02 14:07:24
Grand Paralia írta ekkor: 2014-05-11 13:08:27
Kedves Barnabás! Parália- Katerini kb. 10 perc. mindössze 7 km, de sok helyén megáll a busz. A buszmegálló és a távolsági buszmegálló kb. 10 perc gyalog sétálva. Nei Pori kb. 40 km-re van, egy jó órát lehet számítani. Nei Poriban ha a buszmegállótól kb. 500 méter a tengerpart. Remélem tudtam egy kicsit segíteni. Szeretettel várjuk Parálián.
Nagyon sokat köszönöm!!! Még egy kérdésem lenne... az mi hogy a buszmegálló a távolsági buszmegállótól 10 perc sétára van? nem értem .. ( nem úgy van h leszállok a buszról katerinibe és onnan egy másik megállóból egyből megy a busz nei poriba? )
Benedek Barnabás Dátum: 2014-06-02 14:01:32
Az lenne a kérdésem h melyik nap van a Skiathosi fakultatív program ???
Baranyi Beáta Dátum: 2014-06-02 09:00:35
Grand Paralia írta ekkor: 2014-05-30 17:50:35
Kedves Beáta! Az Anesisben van a toalett mellett zuhanyzó is. A hazautazás napján reggel 9 óráig kell elhagyni a szállást. Miután a következő turnus utasai megérkeznek, és kipakolnak, az elutazó utasaink bepakolják a bőröndjeiket a hazainduló buszainkba, utána szabadprogram keretében ki tudjátok használni az időt fürdésre, sétára stb. Mindezt a már említett tájékoztatón, amelyet az érkezés napján tartunk részletesen ismertetni fogunk. Szeretettel várunk Parálián.
Köszönöm szépen a válaszokat! Alig várjuk már, hogy szeptember legyen és mehessünk :)
Grand Paralia Dátum: 2014-05-30 17:50:35
Baranyi Beáta írta ekkor: 2014-05-30 12:48:44
Kedves Grandparalia! Köszönöm a választ! Az Anesis Hotelben csak toalett lesz nyitva, miután elhagytuk a szobát? Az utolsó napon akkor nem lesz lehetőségünk a tengerben fürdeni. A csomagokat elteszik egy elzárható helyre? Mert ha ez sem lesz, akkor reggel 9-től dekkolhatunk a csomagjainkkal valahol egész nap, amíg meg nem jön a busz értünk.
Kedves Beáta! Az Anesisben van a toalett mellett zuhanyzó is. A hazautazás napján reggel 9 óráig kell elhagyni a szállást. Miután a következő turnus utasai megérkeznek, és kipakolnak, az elutazó utasaink bepakolják a bőröndjeiket a hazainduló buszainkba, utána szabadprogram keretében ki tudjátok használni az időt fürdésre, sétára stb. Mindezt a már említett tájékoztatón, amelyet az érkezés napján tartunk részletesen ismertetni fogunk. Szeretettel várunk Parálián.