(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2014-03-10 08:46:36
Kovács Csaba írta ekkor: 2014-03-08 10:03:11
Tisztelt Grand Tours! A nyáron Önökkel szeretnénk utazni Paráliára! Ez lesz az első utunk Önökkel. :-) Nem vagyok gyakorlott utazó, ezért lenne néhány kérdésem, amire megköszönném, ha válaszolnának e-mail-ben. - A 14 éves fiammal utaznánk ketten. Neki még se személyi igazolványa, se útlevele nincs. Elegendő a személyit megcsináltatni, vagy kell az útlevél is? Azt olvastam, hogy "elvileg" elég a személyi, de ez mennyire biztos? - A fakultatív programokra előre kell jelentkezni és előre kell fizetni, vagy ez a helyszínen történik? - Eurót kint is lehet könnyedén váltani? - Egy átlagos út során kb hány pihenőt tart a busz? - Ha tudnának küldeni egy idei, aktuális, részletes programajánlót Paráliáról árakkal együtt, azt külön megköszönöm. - Örülök minden egyéb átfogó, általános információnak, ötletnek, tanácsnak az utazással kapcsolatban, amire én nem tértem ki. Tájékoztatásukat a [email protected] címre kérném és előre is köszönöm. Tisztelettel: Kovács Csaba
Tisztelt Kovács Csaba! A megadott e-mailre elküldtem a választ. Szeretettel várjuk Önöket Parálián!!
Kovács Csaba Dátum: 2014-03-08 10:03:11
Tisztelt Grand Tours! A nyáron Önökkel szeretnénk utazni Paráliára! Ez lesz az első utunk Önökkel. :-) Nem vagyok gyakorlott utazó, ezért lenne néhány kérdésem, amire megköszönném, ha válaszolnának e-mail-ben. - A 14 éves fiammal utaznánk ketten. Neki még se személyi igazolványa, se útlevele nincs. Elegendő a személyit megcsináltatni, vagy kell az útlevél is? Azt olvastam, hogy "elvileg" elég a személyi, de ez mennyire biztos? - A fakultatív programokra előre kell jelentkezni és előre kell fizetni, vagy ez a helyszínen történik? - Eurót kint is lehet könnyedén váltani? - Egy átlagos út során kb hány pihenőt tart a busz? - Ha tudnának küldeni egy idei, aktuális, részletes programajánlót Paráliáról árakkal együtt, azt külön megköszönöm. - Örülök minden egyéb átfogó, általános információnak, ötletnek, tanácsnak az utazással kapcsolatban, amire én nem tértem ki. Tájékoztatásukat a [email protected] címre kérném és előre is köszönöm. Tisztelettel: Kovács Csaba
Horváth Tamásné Dátum: 2014-03-06 21:53:14
Grand Paralia írta ekkor: 2014-03-06 07:38:36
Kedves Tamás! Nagyon örülünk, hogy jól érzeték magukat Parálián, és szép emlékekkel és élményekkel gazdagodtak. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól fogják majd érzeni magukat Tolóban, hiszen gyönyörű, és az elhelyezkedése miatt meseszép kirándulásokat tudnak majd tenni a rengeteg látnivaló miatt. Bízom benne, hogy a meglepetésük a nagymamáknak tetszeni fog majd, megpróbáljuk majd mi is a lehetőségeken belül felejthetetlenné tenni a számukra. Az apartmanház választásuk is nagyon jó az elhelyezkedése miatt, és a tulajdonos vendégszeretete miatt. Nagyon kedvelik a vendégeink, ezért évről-évre visszatérnek. Biciklit lehet bérelni az iskola melletti sarokhoz közel lévő Christina kölcsönzőnél. Nagy szeretettel várjuk a nagymamákat, és bízunk benne, hogy a meglepetésüknek megörülnek majd, és szép emlékekkel, és élményekkel térnek haza!
Ismét köszönöm a választ :D
Grand Paralia Dátum: 2014-03-06 07:38:36
Horváth Tamásné írta ekkor: 2014-03-04 15:38:15
Köszönöm a gyors választ :D Pár éve voltunk Paralián, nagyon tetszett. A fakultatív programok, és maga a környék is csodálatos volt. Motort béreltünk, így szépen be tudtuk járni a környéket. A sóbánya volt a legmaradandóbb élmény. :) Azóta voltunk Sartin, most pedig Tolo a cél. (remélem kibírjuk a hosszú busz utat. :D) Idén viszont ajándékba adjuk, 2 nagymamának. 60.születésnapra lesz meglepetés. Remélem, ők is annyira élvezik majd az utat, mint mi. Kicsit aggódunk értük, de bízunk az idegenvezetésben. (hozzánk nagyon aranyosak voltak. Nem emlékszem a hölgy nevére, fiatal volt és nagyon kedves.) Még egy kérdés. Biciklit is lehet bérelni? Tamás
Kedves Tamás! Nagyon örülünk, hogy jól érzeték magukat Parálián, és szép emlékekkel és élményekkel gazdagodtak. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól fogják majd érzeni magukat Tolóban, hiszen gyönyörű, és az elhelyezkedése miatt meseszép kirándulásokat tudnak majd tenni a rengeteg látnivaló miatt. Bízom benne, hogy a meglepetésük a nagymamáknak tetszeni fog majd, megpróbáljuk majd mi is a lehetőségeken belül felejthetetlenné tenni a számukra. Az apartmanház választásuk is nagyon jó az elhelyezkedése miatt, és a tulajdonos vendégszeretete miatt. Nagyon kedvelik a vendégeink, ezért évről-évre visszatérnek. Biciklit lehet bérelni az iskola melletti sarokhoz közel lévő Christina kölcsönzőnél. Nagy szeretettel várjuk a nagymamákat, és bízunk benne, hogy a meglepetésüknek megörülnek majd, és szép emlékekkel, és élményekkel térnek haza!
Horváth Tamásné Dátum: 2014-03-04 15:38:15
Grand Paralia írta ekkor: 2014-03-03 19:09:26
Kedves Tamás! Igen, van mikro az Atlantis Inn Apartmanházban. Szeretettel várjuk Parálián!
Köszönöm a gyors választ :D Pár éve voltunk Paralián, nagyon tetszett. A fakultatív programok, és maga a környék is csodálatos volt. Motort béreltünk, így szépen be tudtuk járni a környéket. A sóbánya volt a legmaradandóbb élmény. :) Azóta voltunk Sartin, most pedig Tolo a cél. (remélem kibírjuk a hosszú busz utat. :D) Idén viszont ajándékba adjuk, 2 nagymamának. 60.születésnapra lesz meglepetés. Remélem, ők is annyira élvezik majd az utat, mint mi. Kicsit aggódunk értük, de bízunk az idegenvezetésben. (hozzánk nagyon aranyosak voltak. Nem emlékszem a hölgy nevére, fiatal volt és nagyon kedves.) Még egy kérdés. Biciklit is lehet bérelni? Tamás