Sziasztok!
Ha volt már valaki októberben észak görögországban, szívesen venném ha megosztaná a tapasztalatait. Elsősorban az időjárás érdekelne valamint az, hogy a tengerben lehet -e még fürödni. Paraliára mennénk 5-en vagy 6-an.
Üdv:Andi
Október második felében jártam egyszer Görögországban, bár nem a tengerparti részen, hanem az Olimposz túloldalán. Inkább esős volt, mintsem napsütéses. Nem is úsztunk a tengerben, bár a hőmérséklete azért még épp alkalmas rá. Én azért inkább más időpontot választanék...