(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2014-03-03 19:09:26
Horváth Tamásné írta ekkor: 2014-02-27 22:56:06
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy az Atlantis Inn Apartmanban van e mikró. A képeken nem látom, viszont a leírásban szerepel. Köszönöm előre is a választ :D
Kedves Tamás! Igen, van mikro az Atlantis Inn Apartmanházban. Szeretettel várjuk Parálián!
Kisné Répás Nóra Dátum: 2014-03-02 22:51:13
Bordás Andrea írta ekkor: 2014-01-27 19:36:11
Sziasztok! Ha volt már valaki októberben észak görögországban, szívesen venném ha megosztaná a tapasztalatait. Elsősorban az időjárás érdekelne valamint az, hogy a tengerben lehet -e még fürödni. Paraliára mennénk 5-en vagy 6-an. Üdv:Andi
Október második felében jártam egyszer Görögországban, bár nem a tengerparti részen, hanem az Olimposz túloldalán. Inkább esős volt, mintsem napsütéses. Nem is úsztunk a tengerben, bár a hőmérséklete azért még épp alkalmas rá. Én azért inkább más időpontot választanék...
Horváth Tamásné Dátum: 2014-02-27 22:56:06
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy az Atlantis Inn Apartmanban van e mikró. A képeken nem látom, viszont a leírásban szerepel. Köszönöm előre is a választ :D
Szőke Andrea Dátum: 2014-02-27 10:00:14
Szőke Andrea írta ekkor: 2014-02-26 09:37:54
Szia ! Sziasztok ! Paláriára szeretnénk menni, de a 4 kg sicu kutyánkat is magunkkal vinnénk. Lehetséges , hogy veletek menjünk szervezett úton buszon ? Tavaly 4000 km –t tett meg oda –vissza imád utazni. A másik kérdésem az lenne, hogy lehet –e 2 hétre menni ? Köszönöm l előre is a választ Andrea
Írtam e-mailt ! smile
Szőke Andrea Dátum: 2014-02-26 09:37:54
Szia ! Sziasztok ! Paláriára szeretnénk menni, de a 4 kg sicu kutyánkat is magunkkal vinnénk. Lehetséges , hogy veletek menjünk szervezett úton buszon ? Tavaly 4000 km –t tett meg oda –vissza imád utazni. A másik kérdésem az lenne, hogy lehet –e 2 hétre menni ? Köszönöm l előre is a választ Andrea