(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Geló Erika Dátum: 2014-02-01 16:29:41
Zorkóczy Szilárd írta ekkor: 2014-02-01 09:52:23
Kedves Babi, Mi már 3x voltunk az Atlantis apartmanban - nagyon jó hely. Amennyiben érdekli, szívesen küldök néhány képet az apartmanról. Üdvözlettel,
Szia az Atlantis Inn apartmanban voltatok?Ha igen küldenél nekem is képeket? Ja,és minden szobához tartozik erkély?Mi a 2.emeleten fogunk lakni a 12-be 2 ágyas.Előre is köszönöm.
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2014-02-01 09:52:23
Hernádvölgyi Mihály írta ekkor: 2014-01-11 15:52:40
érdeklödni szeretnék, hogy aki volt már parálián az atlantik apartmanban milyen a konyha felszerelése. köszönettel venném ha irnának pár sort. Babi
Kedves Babi, Mi már 3x voltunk az Atlantis apartmanban - nagyon jó hely. Amennyiben érdekli, szívesen küldök néhány képet az apartmanról. Üdvözlettel,
Anita Dátum: 2014-01-28 13:34:48
Bordás Andrea írta ekkor: 2014-01-27 19:36:11
Sziasztok! Ha volt már valaki októberben észak görögországban, szívesen venném ha megosztaná a tapasztalatait. Elsősorban az időjárás érdekelne valamint az, hogy a tengerben lehet -e még fürödni. Paraliára mennénk 5-en vagy 6-an. Üdv:Andi
Szia! Ez változó,mert voltunk két egymást követő évben utolsó turnussal és tavaly előtt isteni jó idő volt végig és meleg volt a víz .Tavaly viszont nagyon hűvös időt fogtunk ki ,így ez elég szerencse dolga.
Bordás Andrea Dátum: 2014-01-27 19:36:11
Sziasztok! Ha volt már valaki októberben észak görögországban, szívesen venném ha megosztaná a tapasztalatait. Elsősorban az időjárás érdekelne valamint az, hogy a tengerben lehet -e még fürödni. Paraliára mennénk 5-en vagy 6-an. Üdv:Andi
Kiss Zseraldina Dátum: 2014-01-26 11:01:39
Tisztelt Grand Tours! A Sky apartmanról szeretnék érdeklődni. Barátnőimmel négyen fogunk utazni önökkel, várhatóan augusztus első hete környékén. Mivel a fő desztinációnk a pihenés és a bulizás, olyan szállást szeretnénk, ami a központtól és a tengerparttól egyaránt nincs messze. Kinéztük a Sky Apartmant, azonban néztük,hogy van pár szoba ami feláras, viszont a többi szoba mivel nagyon szépen felújított, többe kerül? Valamint,hogy csak 1 légterű szobák vannak? Augusztus 5-től melyik szobák szabadok 4 főre? Ha nincs már szabad szoba,esetleg tudna ajánlani másik apartmant ami megfelelne a szempontoknak? Valamint ha most lefoglaljuk online, egyből kell fizetni is, vagy lehetséges később is? Március közepén tervezzük kifizetni. Az utolsó kérdésem pedig az lenne,hogy a törzsutas kedvezmény összevonható-e az online foglalási ,és az előbefizetési akciókkal? A válaszát,segítségét előre is köszönöm !! Kiss Zseraldina