Időjárás előrejelzés azoknak akik 2.-án indulnak, mi is. :)néztem egy másik oldalt is, az is bíztató volt, így reménykedem.
http://www.zoover.hu/gorogorszag/vaste-land-en-evia/katerini-paralia/idojaras
Valaki nem írna valami jót is az Anesis apartmanról, mert amit legutóbb olvastam hozzászólást elég lehangoló volt kb az életkedvem is elment. A 3. utam lesz a Grandtourssal, és eddig mindig hibátlan volt a nyaralásunk, mind szálláshely, mind utazás tekintetében.
Köszönöm
Szia Laczkó Csilla! Mi is akkor indulunk és mi is Anesisbe megyünk :)
Ti merre száltok fel?