sziasztok, 22-én 14.15-kor Bp.-ről indulunk Paraliára, már lehet tudni hogy melyik buszra van ülőhelyünk és hová vagy csak felszálláskor tudjuk meg? köszönöm,
Kedves Bernadett!
Az ülésrendről, a buszokról a debreceni irodánkban kolléganőink tudnak konkrét választ adni. Telefonos elérhetőségeinket megtalálja honlapunkon. Sok szeretettel várjuk Parálián!