A korábbiakban olvastam, hogy nem szükséges útlevél Paráliára, hanem elegendő a személyi igazolvány.Ez tényleg így van, vagy rosszul értelmeztem valamit?Hiszen a busszal nem uniós államon is átmegyünk...azon pedig hogyan lehetne átmenni útlevél nélkül? Előre is köszönöm, és szép napot kívánok! :)
Kedves Papp Zsuzsanna! Ha jól értelmeztem egy internetes oldalon, akkor nem kell útlevél Szerbiába illetve Makedóniába sem, érvényes személyi igazolvánnyal 90 napig tartózkodhatnak az adott országban. Görögországba semmiképp nem kell, mivel EU tagállam, de ha így van ahogy olvastam akkor nem kell azokba az államokba se ahol áthalad a busz. Igaz majd, bővebb és pontos információt ad a "grandparalia"! További szép napot! :)