Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2008-04-28 09:20:02
Szia Judit! Augusztus végén tuti jó idő van,ne izgulj!Még szeptemberben is érdemes oda menni nyaralni!
Elekesné Palkó Judit Dátum: 2008-04-27 15:09:36
Sziasztok! Meg tudja nekem valaki mondani, hogy aug. végén és szept elején milyen idő van Sartin? Tavaly mikor voltunk, aznap esett, mikor jöttünk haza (aug.26) de előtte gyönyörű idő volt. Szóval most egy kicsit parázok, hogy aug végén kezdődik a rossz idő?!
Dátum: 2008-03-26 11:16:41
írta ekkor: 2008-03-05 09:20:12
sziasztok. nyaralni mennek gorogorszagba, de nem tudom eldonteni hova. opciok: Sarti Paralia Neos Marmaras melyiket valasszam? homosok lassan melyulo partot szeretnek, valamint olyan helyre vagyom ahol estenkent nem hal ki az elet, (allitolag Sartiban igen... vagy rosszul tudom?) de a tomeget a parton es vizben sem igazan kedvelem. segoitsetek. koszi
Szia! Mi mind a három helyen voltunk már.Nekem Parália nem jött be! Igaz bulizós hely,rengeteg a disco de a szépsége messze elmarad Sari és Neos Marmarasétól.Eddig még mindig augusztusban voltunk,esténként olyan tömeg van az utcán,hogy alig lehet hallani a saját hangodat.Sartin csak egy szórakozóhely van/ tudtommal/ a központban.Ha Marmarasban akarsz mulatni akkor többet kell menni. Tehát attól függ ,hogy miért mész Görögországba szórakozni,kirándulni vagy pihenni.Ha az előbbi Paráliát ajánlom de ha szépet akarsz látni az utóbbit ajánlom.Ha választanom kellene,hogy hová mennék vissza Marmarost választanám! Én egyébként az idén Zakynthosra megyek,nagyon várom! Üdv :Gyöngyi
Dátum: 2008-03-07 23:52:48
írta ekkor: 2008-03-07 16:18:08
Kedves Zoli ! Sajnos első turnussal még nem voltam azon a részen, utószezonban voltam Zakintostól nemmessze, Lefkadán és Itakán. Ha esetleg hajóval eltudtok menni, feltétlen nézzétek meg ezeket a szigeteket. Az előszezoni üdülések azoknak valók akik elsősorban kirándulni szeretnek, a nap imádók picit később menjenek. Bár tavaj Sartin elfogadható volt az idő, 7 napból 2 nap ömlött az eső, a többi nap 23-28 fok között volt. Ha bulizos tipusok vagytok május közepén még nagy életet ne várjatok. Az május vége körül indul be. Sziasztok! smile
Szia Inci! Köszi a tájékoztatást! Ismerőseim kirándulni szeretnének elsősorban és sétálni, pihenni Észak-Görögországban! Sartin vagy Neos Marmarason májusban. Én Zakynthos-ra készülök. Május 17-24. között, de még kacérkodok a máj.31-jún.07. vagy a jún.07-14. időpontokkal!!!!! smile Én is kirándulni szeretnék! Szigettúra, Hajókirándulás a Kék Barlangokhoz, Navaggio-öböl, Kefallónia szigete komppal és busszal. Én utoljára 1997. szept.14-22. között jártam Görögországban, Paralián! Akkor láttam a Meteórákat és Athént is. Most szeretném egy távolabbi pontját is megismerni ennek az országnak. Mindenesetre, ha beválik a Grand Tours, akkor jövőre Sarti vagy Neos Marmaras lesz az Athéne Apartmanba tengeri panorámával!! smile Persze az ár sem mindegy, de jó látni, hogy itt májusban vagy októberben azok is eljuthanak olcsón a tengerpartra, akiknek szűkösek az anyagi lehetőségeik!! És, ha nem is lubickolhatnak a vízben egész nap, de élvezhetik a sós tengeri levegőt, és a kék víz látványt. És ezt az élményt aztán senki nem veheti el!! Köszi Inci a választ!!! :-D Mindenkinek szép élményeket!! :-)) smile smile smile smile smile smile smile
Dátum: 2008-03-07 16:18:08
írta ekkor: 2008-03-06 20:10:28
Szia! Megszeretném kérdezni, hogy milyen időre lehet készülni május közepe-vége felé Észak-Görögországabn? Beindul az élet akkor már vagy még teljesen holt szezon? Én Zakynthos-ra készülök május 17-24.között, de ismerőseim is szeretnének májusban utazni, de az északi területekre. Köszi a válaszodat! Üdv: Zoli :-)
Kedves Zoli ! Sajnos első turnussal még nem voltam azon a részen, utószezonban voltam Zakintostól nemmessze, Lefkadán és Itakán. Ha esetleg hajóval eltudtok menni, feltétlen nézzétek meg ezeket a szigeteket. Az előszezoni üdülések azoknak valók akik elsősorban kirándulni szeretnek, a nap imádók picit később menjenek. Bár tavaj Sartin elfogadható volt az idő, 7 napból 2 nap ömlött az eső, a többi nap 23-28 fok között volt. Ha bulizos tipusok vagytok május közepén még nagy életet ne várjatok. Az május vége körül indul be. Sziasztok! smile

Kapcsolat/Elérhetőség