Kedves Vivien!
Remélem jól vagy és minden rendben veled! Hamarosan újra találkozunk! Ha nyerünk akkor hamarabb ha nem nyerünk akkor az utolsó előtti turnussal két hétre:-) Megyek a lábam leégetni :-D Ebből kifolyólag kérdezném akkor még jó idő van??
Üdv és vigyázz magadra : Krisztián
Szia Krisztián! Örülök, hogy hamarosan újra a vendégeim között üdvözölhetlek Titeket! :) Hogy milyen idő lesz októberben? Időjós legyen a talpán, aki meg tudja jósolni.... Tavaly, amikor a délutáni komppal ragyogó napsütésben elhagytuk a szigetet október 16.-án, 28 fok volt... De azért szeptemberben akadt néhány borongós, esős nap is. Egy biztos, a tenger még akkor is kellemesen meleg! Üdv. Vivien