(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Mrs.Caretta Dátum: 2011-07-12 11:28:53
Tódorné Szigeti Melinda írta ekkor: 2011-07-08 14:23:04
Szia Attila.Érdeklödni szeretnék hogy merre fürödtetek?Találtatok-e tágasabb partszakaszt?
A Banana beach egy nagyon tágas,szép,tiszta partszakasz,sok ággyal és napernyővel. ingyenes.
Grand Zakynthos Dátum: 2011-07-12 10:11:32
Horváth Rita írta ekkor: 2011-07-03 21:52:22
Sziasztok, több helyen olvastam, hogy nem kell útlevél,és nyugodtan lehet utazni érvényes új típusú személyi igazolvánnyal.Az a helyzet,hogy én román allampolgár vagyok és nem tudom,hogy ez ugyanúgy érvényes e ránk is...Szeptemberben utazunk,és ha nem szükséges akkor nem csinálunk útlevelet...Ha tudtok vlmit,kérlek irjatok Köszönöm! Rita
Szia Rita! Azt javaslom, érdeklődj az illetékes román hatóságoknál! Üdv. Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2011-07-12 10:09:42
Kurucz Krisztián írta ekkor: 2011-07-03 14:02:53
Kedves Vivien! Remélem jól vagy és minden rendben veled! Hamarosan újra találkozunk! Ha nyerünk akkor hamarabb ha nem nyerünk akkor az utolsó előtti turnussal két hétre:-) Megyek a lábam leégetni :-D Ebből kifolyólag kérdezném akkor még jó idő van?? Üdv és vigyázz magadra : Krisztián
Szia Krisztián! Örülök, hogy hamarosan újra a vendégeim között üdvözölhetlek Titeket! :) Hogy milyen idő lesz októberben? Időjós legyen a talpán, aki meg tudja jósolni.... Tavaly, amikor a délutáni komppal ragyogó napsütésben elhagytuk a szigetet október 16.-án, 28 fok volt... De azért szeptemberben akadt néhány borongós, esős nap is. Egy biztos, a tenger még akkor is kellemesen meleg! Üdv. Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2011-07-12 10:03:29
Balázs Márta írta ekkor: 2011-07-03 13:00:25
Kedves Grand Tours! Érdeklődni szeretnék, hogy 4 fő esetén, akik két légterű szobát szeretnének a Georgina apartman 201-204 vagy 301-304 szobái közül valamelyik megfelelő választás lenne-e vagy mivel 6 férőhelyes a szoba 4 fő esetén mind a 6 főt ki kellene fizetnünk? Válaszukat előre is köszönöm!
Kedves Márta! Ha a kétlégterű apartmant négy főre szeretnétek foglalni, akkor csak négyfős árat kell fizetni. Az összes felsorolt apartmant foglalhatjátok. Üdv. Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2011-07-12 09:50:27
tóth zoltán írta ekkor: 2011-07-02 16:18:29
Szia GrandZakynthos! Kérésem,kérdésem lenne..Kefalóniára megyünk nyaralni idén,és szeretnénk egy napos kirándulásra átruccani komppal Zakynthosra..Az lenne a kérdésem a zakynthosi kikötőben van lehetőség autóbérlésre?És ha van,tudnál segíteni a foglalásban?Barátsággal,zoli
Kedves Zoli! Melyik kikötőre gondolsz? A fővárosban vannak autókölcsönzők, de az agios nikolaosi kikötőben(ahova a közvetlen komp érkezik) nincs kölcsönző. Kérlek, írj egy e-mailt a [email protected] és ott megbeszéljük a lehetőségeket. Üdv. Vivien