Kedves Ági! Köszönöm ,persze türelmesen várom,csak kérdezném még hogy a Polydor előtt a forrásvíz iható még most is ?
Kedves Tamas! Az emlitett forras vize kozvetlen fogyasztasra nem ajanlott, aki hasznalja, az is csak forralva, fozeshez. Sajnos sok minden tortenhet egy forrassal, ami befolyasolja a vizminoseget, es a legutobbi alkalommal 2010 tavaszan vizsgaltak be a vizet, azota mar eleg sok ido eltelt. Remelhetoleg hamarosan sor kerul ujabb tesztre, es akkor tobbet fogunk tudni a viz minosegerol, de azt mindenkeppen kihangsulyozom, hogy KOZVETLEN FOGYASZTASRA NEM AJANLJUK! A palackozott asvanyviz hatos kiszerelesben egyaltalan nem draga, nem eri meg kockaztatni.