Mi a 202-es szobát foglaltuk le a Demos apartmanban, és mi is az erkély miatt izgulunk. Fotót nem lehetne esetleg látni ezekről a szobákról? Én elhiszem Ági Neked és az irodát is megkérdeztük, de azért picit izgulunk!
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-02-07 10:08:04
ja bocs a 402 es-hez tudom
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-02-07 10:07:40
Erkély van a szobához.
Bihari Agi Dátum: 2011-02-07 10:07:29
Kedves Norbert! A Grand Tours minden toloi apartmanjahoz, studiojahoz tarozik terasz, erkely. Igy van ez a Demos 204-es szobajanal is. Udv.Agi
Dátum: 2011-02-06 18:49:11
KEDVES ÁGI!
A KÉRDÉSEM AZ LENNE,HOGY A DEMOS APARTMANBAN A 204-ES SZOBÁHOZ TARTOZIK-E TERASZ VAGY ERKÉLY ?
VÁLASZÁT ELÖRE IS KÖSZÖNÖM!NORBI