Kedves Józsi!
Júniusban (15-22) szeretnénk menni Tossa De Mar-ra,érdeklődnék,hogy a tenger hőmérséklete milyen ilyenkor,alkalmas-e már a fürdőzésre,vagy inkább későbbi időpontot érdemes választani?Sajnos nem sok használható információt találtam ezzel kapcsolatban.A másik kérdésem a fakultatív programokkal kapcsolatos,hogy a katalógusban írt árak tartalmazzák-e az adott helyre a belépő árát,vagy azt külön kell fizetni?Előre is köszönöm a választ!
Üdvözlettel: Sulyok Anikó
u.i.: Időközben kicsit visszaolvastam és látom,hogy a júniusi vízhőmérséklettel kapcsolatban már kérdezték Önt,ez esetben a kérdésem természetesen tárgytalan,elnézést a figyelmetlenségemért! :)