(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Varga Istvánné Dátum: 2013-01-28 18:39:27
Kedves Anasztázia! Semmi ilyesmi "veszélyes" állatok nincsenek Tossában, sem ott a környéken. Mi nem a Granddal voltunk, de szép utazás. Barcelonába azóta is visszavágyom! Mi Blanesben voltunk és az ottani Botanikus kertet ki ne hagyjátok! Gyönyörű! A tengerben junius 2. felében még nem sokan fürödtek, elég hideg volt. A nevéből adódóan - vad part - elég hullámzó. A csúszdapark viszont tetszett a gyerekeknek. Monserrát is lélegzetelállitó. Vonat megy végig a tengerparton Barcelona központjába, ott végig lehet sétálni a Ramblán és a piac is nagyon jó. Voltunk az akváriumban is ahol mozgó járda van. Fantasztikus! Üdv: Vargáné
Ollmann Anasztázia Dátum: 2013-01-27 22:15:17
Üdvözlet! Élnek-e veszélyes állatok Tossa de Mar-ban - mérges kígyók, skorpiók, medúzák, cápák, stb.? Kissé aggódó típus vagyok, nagyon várom az utazást, mert a szomszédos országokon túl még nem voltam - de épp ezért kicsit tartok az ismeretlentől... Köszönöm előre is a választ! Anasztázia
Ollmann Anasztázia Dátum: 2013-01-27 11:10:48
Üdvözlet, ismét én... :-) Lenne még egy technikai kérdésem is: Amikor reggel 9-kor megérkezünk Tossába, de csak délután lehet a szállásra bemenni, illetve amikor az utolsó napon el kell hagyni a szállást reggel, de csak 18 órakor indul vissza a busz, akkor a csomagokat addig el lehet helyezni valahol (akár a buszon hagyni, illetve berakni előbb, akár valahol a szálláson)? Mert azzal együtt fürdőzni vagy sétálni sem lenne egyszerű... :-)
Ollmann Anasztázia Dátum: 2013-01-27 11:02:24
Üdvözlet! Szeretnék egy kicsit többet tudni a Port Aventura Programról - 5 éves gyermek számára milyen élvezhető "külön programok" vannak, mennyire igényelnek ügyességet azok a bizonyok lesiklások a polinéziai vulkánok között, farönkön való utazások, stb... Azt is szeretném kérdezni - természetesen tudom, hogy pontosan jósolni nem lehet, de általában május végén milyen idő szokott lenni Tossában, és kb. hány fokos a terger vize? (Május 25-június 1. turnusban jövünk, ha Isten is úgy akarja.) Előre is köszönöm az információt! Anasztázia
Grand Józsi Dátum: 2013-01-25 11:31:51
Polgár Adél írta ekkor: 2013-01-24 13:30:23
Kedves Fórumozok! A családdal mi is idén Tossa De Maron gondolkozunk, 4 - en utaznánk. Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy melyik apartman lenne megfelelő számunkra! Tavaly mi Kusadasin nyaraltunk az Olivia Apartmanban, ami nem volt olyan megfelelő, ezért is kérem a segítségeteket! Köszönöm előre is a válaszokat! Üdvözlettel : Adél
Kedves Adél! A legideálisabb az El Velero apartman lenne, mert ebben a házban 4 illetve 5 fős apartmanok vannak. Az I/1, II/1 és III/1 4 fős erkélyes szobák hátra néznek egy belső udvarra. Négy felnőttnek talán kicsi. Az I/3, II/3, III/3 és a III/2 4 fős szobák a főutcára néznek és egy kicsivel tágasabbak, mint az előbbiek. De az I/2 és II/2 szobák 5 személyesek és ideális 4 személy részére, de ki kell fizetni az 5. főre eső költségeket is. Ha bármilyen információra van szüksége, kérem vegye fel a kapcsolatot irodánkkal és az előadók szívesen segítenek Önnek (06-52-448-348)! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!