Kedves József!Érdeklődnék,hogy külön Santa Susanne-nak hogy-hogy nincs fórum hozzászólásai.Oda nem mennek utasok?Jövő nyáron szeretnénk Spanyolba menni,és nekünk az volt szimpatikus a leírás szerint.Még csak érdeklődés szempontjából kérdezem.Válaszát előre is köszönöm!Farkasné Kriszti
Kedves Krisztina!
Természetesen a Grand Tours-nak Santa Susanában is vannak vendégei, de én csak itt Tossában vagyok telepített idegenvezető. Ha bármilyen kérdése, kérése van ezzel kapcsolatban, nekem is írhat ide a fórumra. Ha tudok válaszolok, ha nem, akkor továbbítom a kérését az ottani idegenvezetőnek! Üdvözlettel: Imre J.