(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Vári Gabriella Dátum: 2012-09-10 20:53:41
Szia Józsi! Itt is szeretném megköszönni a hozzáállásod az egész üdülésünkhöz:) Remélem sokáig leszel még ott idegenvezető és újra találkozunk majd! További szépet neked!
Grand Józsi Dátum: 2012-09-10 17:06:03
Farkas Róbertné írta ekkor: 2012-09-09 20:57:19
Kedves József!Érdeklődnék,hogy külön Santa Susanne-nak hogy-hogy nincs fórum hozzászólásai.Oda nem mennek utasok?Jövő nyáron szeretnénk Spanyolba menni,és nekünk az volt szimpatikus a leírás szerint.Még csak érdeklődés szempontjából kérdezem.Válaszát előre is köszönöm!Farkasné Kriszti
Kedves Krisztina! Természetesen a Grand Tours-nak Santa Susanában is vannak vendégei, de én csak itt Tossában vagyok telepített idegenvezető. Ha bármilyen kérdése, kérése van ezzel kapcsolatban, nekem is írhat ide a fórumra. Ha tudok válaszolok, ha nem, akkor továbbítom a kérését az ottani idegenvezetőnek! Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2012-09-10 17:02:52
Takács Emese írta ekkor: 2012-09-09 19:07:56
Kedves József! Mi a 09-22-09-29 tartó turnusban megyünk Tossába. A kérdésem az lenne, mivel ez az utolsó turnus, lesz-e lehetőség visszafelé pár órás városnézésre(Monaco)? Válaszát előre is köszönöm! Üdv, Emese
Kedves Emese! Az ügyvezető igazgató úr kérése a következő: ha szombaton, amikor a csoport megérkezik és a tájékozatatón mindenki igent mond, ebben az esetben megállunk Monacóban, aminek a díja fejenként 10 euró lesz! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2012-09-10 16:56:13
stélich bea írta ekkor: 2012-09-09 18:52:00
Kedves Józsi! Egy kérdés: a tengerparton, a strandokon lehet napozóágyat és napernyőt bérelni, és ha igen kb. milyen árban? Üdvözlettel S. Bea
Kedves Bea! Addig, amíg süt nap és jó idő van lehet a strandon bérelni napozóágyat és ernyőt is. Egyenként 5.50 euró/nap. Ha viszont hosszabb időre őrízetlenül hagyja akár az ágyat akár az ernyőt, összeszedik és újra ki kell fizetni a teljes összeget, ha továbbra is igénybe akarja venni ezt a szolgáltatást! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Farkas Róbertné Dátum: 2012-09-09 20:57:19
Kedves József!Érdeklődnék,hogy külön Santa Susanne-nak hogy-hogy nincs fórum hozzászólásai.Oda nem mennek utasok?Jövő nyáron szeretnénk Spanyolba menni,és nekünk az volt szimpatikus a leírás szerint.Még csak érdeklődés szempontjából kérdezem.Válaszát előre is köszönöm!Farkasné Kriszti