(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Takács Emese Dátum: 2012-09-09 19:07:56
Kedves József! Mi a 09-22-09-29 tartó turnusban megyünk Tossába. A kérdésem az lenne, mivel ez az utolsó turnus, lesz-e lehetőség visszafelé pár órás városnézésre(Monaco)? Válaszát előre is köszönöm! Üdv, Emese
stélich bea Dátum: 2012-09-09 18:52:00
Kedves Józsi! Egy kérdés: a tengerparton, a strandokon lehet napozóágyat és napernyőt bérelni, és ha igen kb. milyen árban? Üdvözlettel S. Bea
stélich bea Dátum: 2012-09-05 21:30:30
Grand Józsi írta ekkor: 2012-08-29 09:46:01
Kedves Bea! Természetesen nincs semmi akadálya annak, hogy megrendeljem Önnek ezt a szolgáltatást. Még egy kicsit korán van hozzá, de ígérem, hogy nem felejtem el. Sajnos szeptember 1-től viszont Spanyolországban Áfa emelés lesz, így előreláthatólag a díj is változik, kb. 25 euró/fő a transzfer egy útra. Ha ilyen formában is érdekli a dolog, akkor kérem, hogy adja meg a neveket, a járatszámot oda-vissza a repülőtársaság nevével együtt! Gondolom a T2-es terminálra érkezik a gép és onnan is indul vissza? Ha jól emlékszem, akkor Önök itt Tossában a hotel Oasis Tossában laknak majd? Én nagyon szívesen megelőlegezem a pénzt és majd itt helyben elrendezzük. Várom mielőbbi válaszát! Üdvözlettel: Imre József
Kedves József! Köszönöm még egyszer , hogy felajánlotta a segítségét. Végül is találtunk mégis direkt transzfert Barcelonából Tossa de Marba, ami olcsóbb is a "door to door"-nál! Hátha valakit érdekel, ezért megosztom: shuttledirect.com, 25 euró oda- vissza. Egyébként nagyon sok hasznos információt találtam ezen a fórumon, külön köszönet érte! Üdvözlettel: Stélich Bea
Grand Józsi Dátum: 2012-09-05 14:54:28
V. Bence írta ekkor: 2012-09-03 23:35:57
Sziasztok! Vasárnap érkeztünk haza Tossa De Marból, ahol egy hetet töltöttünk! Grandos busszal mentünk közel 22 órát utaztunk, de azt mondom megérte! Az út fárasztó, de négy óránként megáll, így kibírható volt! Apartmanunk az El Verlo volt, kicsit zajos, de nem az apartmanba "feküdni" jár az ember nyaralni, így nekünk teljesen megfelelt! Fakultatív programokból a hajó kirándulást, illetve Barcelonát választottuk! Mind a kettő fantasztikus, örök emlék marad :) Idegenvezető tök normális, segítőkész, csak hálásak lehetünk neki! Tossa de Mar egy kedves kis falu, ilyenkor megannyi turistával, az árak Kb az itthoniak, de ha a közeli DIA-ba vásároltok akkor még talán olcsóbbak is! 1l Sangriát Kb 8-10Euroért ittunk, telje jéggel és gyümölccsel! Isteni volt! Aki a jövőben tervezi, hogy Tossába nyaral, merem ajánlani félpanziót, bőséges svédasztalos reggeli-vacsora, tengeri herkentyűktől, a sima rántott húsig, minden féle/fajta étel található, nap-mint nap változatos, így nem ugyan azt eszed egész héten! Én azt mondom, hogy Korrekt, jó nyaraláson vagyunk túl! Mindenkinek hasonló esemény, és élmény dús nyarat! Üdv, V. Bence
Kedves Bence! Nagyon szépen köszönjük az elismerő szavakat. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Tossában. Kívánok Neked és családodnak sok hasonló, élményekben gazdag nyaralást! Üdvözlettel: Imre J.
V. Bence Dátum: 2012-09-03 23:35:57
Sziasztok! Vasárnap érkeztünk haza Tossa De Marból, ahol egy hetet töltöttünk! Grandos busszal mentünk közel 22 órát utaztunk, de azt mondom megérte! Az út fárasztó, de négy óránként megáll, így kibírható volt! Apartmanunk az El Verlo volt, kicsit zajos, de nem az apartmanba "feküdni" jár az ember nyaralni, így nekünk teljesen megfelelt! Fakultatív programokból a hajó kirándulást, illetve Barcelonát választottuk! Mind a kettő fantasztikus, örök emlék marad :) Idegenvezető tök normális, segítőkész, csak hálásak lehetünk neki! Tossa de Mar egy kedves kis falu, ilyenkor megannyi turistával, az árak Kb az itthoniak, de ha a közeli DIA-ba vásároltok akkor még talán olcsóbbak is! 1l Sangriát Kb 8-10Euroért ittunk, telje jéggel és gyümölccsel! Isteni volt! Aki a jövőben tervezi, hogy Tossába nyaral, merem ajánlani félpanziót, bőséges svédasztalos reggeli-vacsora, tengeri herkentyűktől, a sima rántott húsig, minden féle/fajta étel található, nap-mint nap változatos, így nem ugyan azt eszed egész héten! Én azt mondom, hogy Korrekt, jó nyaraláson vagyunk túl! Mindenkinek hasonló esemény, és élmény dús nyarat! Üdv, V. Bence