(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Melisek Andrea Dátum: 2015-08-16 18:22:38
Kedves Grand Józsi! Szeptember 12-19. turnusban mennénk Tossaba, a Hotel Don Juan-t néztük ki, félpanzióval. Még nem foglaltuk le, szeretnék kicsit informálódni. Tudsz pár szót mondani a hotelről? Milyenek a visszajelzések? Olvasom a fórumot, úgy tűnik a többség apartmanos. Nem jók a hotelek? Tudom, hogy már százszor leírtad, de örülnék, ha a fakultatívokról többet lehetne tudni. Azon a héten is szervezitek mindet? A Grand oldalán kevesebbet írnak, mint amit itt olvasok. Melyik a pontos? Nagyon sok jót hallottam Rólad az utastársaktól, megkérdezném, Te melyik programokat vezeted? Már sokszor utaztunk a Granddal, de Costa Brava eddig kimaradt. Minden információt előre is köszönök. Minden kedves grandos utastársnak szuper nyaralást kívánok! Andrea
Bákonyi János Dátum: 2015-08-14 12:20:48
Köszönjük előre is a segítséget. Az el Velerero házban leszünk és repülővel érkezünk Barcelona ElPratra,onnan transzferrel jutunk ki Tossába. Üdv:János
Grand Józsi Dátum: 2015-08-13 14:36:03
Bákonyi János írta ekkor: 2015-08-12 21:18:45
Kedves József!1 éves kisfiunkkal érkezünk Tossába aug.23-án,van-e lehetőség kérni kiságyat,ha igen kerül-e plussz költségbe? köszönettel:János
Kedves János! Meg tudná írni, hogy melyik házban lesznek? Sol2 vagy el Velerero? Busszal, kocsival vagy repülővel érkeznek? Válaszát köszönöm! Üdvözlettel: Imre J.
Bákonyi János Dátum: 2015-08-12 21:18:45
Kedves József!1 éves kisfiunkkal érkezünk Tossába aug.23-án,van-e lehetőség kérni kiságyat,ha igen kerül-e plussz költségbe? köszönettel:János
Jakab Károly Dátum: 2015-08-12 09:29:21
Köszönöm a válaszát!