Kedves Grand Józsi!
Szeptember 12-19. turnusban mennénk Tossaba, a Hotel Don Juan-t néztük ki, félpanzióval. Még nem foglaltuk le, szeretnék kicsit informálódni. Tudsz pár szót mondani a hotelről? Milyenek a visszajelzések? Olvasom a fórumot, úgy tűnik a többség apartmanos. Nem jók a hotelek? Tudom, hogy már százszor leírtad, de örülnék, ha a fakultatívokról többet lehetne tudni. Azon a héten is szervezitek mindet? A Grand oldalán kevesebbet írnak, mint amit itt olvasok. Melyik a pontos? Nagyon sok jót hallottam Rólad az utastársaktól, megkérdezném, Te melyik programokat vezeted?
Már sokszor utaztunk a Granddal, de Costa Brava eddig kimaradt. Minden információt előre is köszönök. Minden kedves grandos utastársnak szuper nyaralást kívánok! Andrea