Kedves Józsi! f!1 éves kisfiunkkal érkezünk Tossába aug.23-án,van-e lehetőség kérni kiságyat,ha igen kerül-e plussz költségbe?Az el Velero apartman III.2 szobájában leszünk és repülővel érkezünk Barcelona ElPratra,onnan transzferrel jutunk ki Tossába. Köszönettel:János
Kedves János!
Az el Velero apartmanházban nem lesz lehetőség kiságyat vagy bölcsőt betenni plusszba a szobába. A SOL2-ben ez megoldható lett volna költség nélkül, mert meg vannak rá a feltételek, de az el Veleroban nem. Maradok tisztelettel: Imre J.