Kedves Józsi! Szeptember 5-én utazunk hozzád Tossába! Már sokat hallottunk rólad Dóritól, és hallottunk már sok sok infót is. Viszont még mindig van sok-sok kérdésünk! Szeretnénk elkérni tőled a szeptember 5-i időszakra vonatkozó fakultatív programlistát ha lehet árakkal! :) Lenne egy olyan kérdésünk is, hogy szeretnénk horgászni a partról, de nem tudjuk, hogy kell-e engedély hozzá? Én úgy sejtem, hogy parti (túrista szintű) horgászathoz nem kell, de szeretnék biztos infókat erről. Láttam a grandos képeken, hogy alkonyatkor teli a part horgászokkal, jó lenne vagy kétszer pecázni egy jót! ;-) Ezen kívül ami még érdekelne az a Barcelónába jutás és hogy mit érdemes ott megnézni? Elvileg megpróbálom elintézni, hogy egy éjszakát ott töltsünk, szóval lehetséges, hogy két napunk is lesz a kirándulásra. Várom a válaszaid, a regisztrált email címre mehet minden, a fakultatív lista is! Köszönjük szépen! Szép napot, és irigyelünk!
Szia Tamás! :D Azóta írtam a Gabinak(vagy Te voltál? :D ),hogy pecázhatsz nyugodtan. :D Bár már tuti mondta. Barcelonaba meg busszal mehettek be,ami a Sol2 mellől indul,mert ott van a busz pu. Oda-vissza 24,30 a jegy. Ha sikerül a couchsurfing ,akkor csak szóljatok és gyártunk egy "menetrendet". :) Így Józsinak csak a fakultatív lista marad! ;-) :D