Kedves Józsi!
Szeretném megkérdezni, vajon kialakult-e már az idei fakultatív lista? Ha igen, kérek szépen egy emailt a
[email protected] -ra. Kérdezném még, hogy a Monserati kirándulásnál visszafelé a Sagrada Familiánál megáll-e a busz, körbe lehet-e nézni. Köszönöm szépen! Június végén megyünk :) üdv Zentai Tünde
Kedves Tünde!
Egy ideiglenes fakultatív lista már van, de biztos vagyok benne, hogy még változni fog június végéig. Ennek ellenére én elküldöm Önnek azt, ami van. A Montserrat-Barcelona kirándulásnál megnézzük a Sagrada familiát is. Maradok tisztelettel: Imre J.