Sziasztok! Jövőre szeretnék Spanyolországa menni. Ha valaki tud segítsen nekem. Mivel 2 felnőtt, 2 gyere utazna, ezért
az apartmanból csak az El Velero lehetséges, vagy szálloda. A kérdésem, hogy az apartman mennyire zajos? A szállodák-
nál, milyen a szoba tisztasága, mennyire zajosak, és főként mennyire finomak az ételek? Sajnos mindegyiknél olvastam rossz véleményeket is, ezért nem tudok már én sem eligazodni. Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.
Szilvi