(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Gavallér Szilvia Dátum: 2015-06-06 23:29:02
Sziasztok! Jövőre szeretnék Spanyolországa menni. Ha valaki tud segítsen nekem. Mivel 2 felnőtt, 2 gyere utazna, ezért az apartmanból csak az El Velero lehetséges, vagy szálloda. A kérdésem, hogy az apartman mennyire zajos? A szállodák- nál, milyen a szoba tisztasága, mennyire zajosak, és főként mennyire finomak az ételek? Sajnos mindegyiknél olvastam rossz véleményeket is, ezért nem tudok már én sem eligazodni. Válaszokat előre is köszönöm. Üdv. Szilvi
Andi Dátum: 2015-06-06 20:01:40
Kedves József! Szeptember 26- okt.3-ig leszünk Tossa-ban és érdekelne, hogy lehet-e már tudni, hogy a Delfinárium nyitva lesz-e még ebben az időpontban? Andi
Serdültné Hégely Gabriella Dátum: 2015-06-05 20:52:06
Szia Józsi! Szeretném megköszönni a nagyszerű idegenvezetésed, és a hozzánk való kedvességed..!! Nagyszerű ember vagy, remélem még találkozunk Tossában..!!! Utazni kívánó Társaim..! A fakultatív programokat NEM szabad kihagyni, mert nagyon jók..!!
Juhász Gyula Dátum: 2015-06-04 18:53:38
Kedves Józsi! Én is szeretnék egy fakultatív program listát. e-mail címem: [email protected]. Előre is köszönöm: Gyula
Andi Dátum: 2015-05-26 16:38:57
Kedves József! Szeretnék én is kérni egy fakultatív program listát, ha lehetséges. e-mail cím: [email protected] Köszönöm: Andi