Tudom, hogy nem tartozom a Grandhoz és Józsi sem vagyok, de amíg nem érkezik válasz, próbálok segíteni. Kecskeméthez legközelebbi felszállás úgy látom Budapest. Debrecenből indul a busz Miskolc-Eger-Gyöngyös útvonalon érkezik Budapestre és megy végig az M7 autópályán. A másik útvonal Szombathely-Győr-Komárom-Budapest és itt csatlakozik a Debreceni járathoz. Útközben csak Székesfehérváron, Siófokon, Balatonbogláron és Nagykanizsán van lehetőség felszállni.
Kedves Csilla!
A buszok útvonalát én is megnéztem és láttam, hogy a legközelebbi felszállóhely Kecskeméthez Budapest. Csupán érdeklődni szeretnék, hogy van -e olyan lehetőség, mint pl. ha valaki Nyíregyházáról indul és igénybe veszi a gyűjtőjáratot, Kecskemét esetében is.