Kedves Péter
Jelenleg Tossában tartózkodom, de eddig ezen a héten csapadékot még nem láttam, viszont például hétfőn délután 6 órakor még 31 C fok volt. üdv. Rajnics Zoltán El Velero app.
Kedves Zoltán,igazán jó ezt olvasni,mert a meteorológiai jelentést nézem sokszor,de szinte minden napra mutat kis csapadékot,de akkor ezek szerint ez nemigazán megbízható ;) Én 19.-én megyek,remélem kitart a jó idő. Üdv.