Üdvözlöm! Pénteken indulunk Santa Suzannára és szombat reggel fogunk odaérni. A csomagokat le lehet tenni a szállodában már reggel, vagy csak bejelentkezés után, (ami ha jól tudom 14 óra után van)?
Köszönöm!!:)
Kedves Karolina!
Én csak Tossa de Marban vagyok telepített idegenvezető, az Önökét Santa Susannában Dvorszki Ilonának hívják, telefonszáma: 00-34-609-711-776, e-mail címe:
[email protected] Úgy gondolom, ha kész van a szobájuk, akkor rögtön el is foglalhatják, de ha nincs, akkor le kell tenni a csomagokat a csomagszobába és várni kell addig, amíg kész nem lesz. Üdvözlettel: Imre J.