Szia Krisztina! remélem igazad lesz és jó idő lesz! Szerintem egy busszal fogunk menni,melyik apartmanban lesztek?mi a Politiszben leszünk,nem tudok róla különösebben semmit.Beszéltek Angolul?mert mi sajnos nem.Tavaly Zakynthoson voltunk nagyon jó volt!Milyen terveitek vannak,fakultatív vagy egyéni?Néztünk néhányat a fakultatívból meg motorozni akarunk igy több helyre el tudunk menni.üdv Erzsébet!
Szia! Naná, hogy jó idő lesz

Az Athénében leszünk. Angolul nem beszélünk csak németül egy keveset, de van kezünk meg lábunk, valahogy csak boldogulunk majd

. Naplementés hajótúrában gondolkodunk, azon kívül inkább a passzív pihenésre szavazunk.