(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-08-18 07:23:22
kurdi Gábor írta ekkor: 2011-08-17 15:01:25
Szia Kata! Már készülünk az utra alig várjuk,hogy találkozzunk! Mi már haza megyünk hozzád mivel ez lesz a hatodik turnusunk amit nálad töltünk! Reméljük,hogy nem az utolsó!! 23 án érkezünk,és alig várjuk a találkozást veled! Addig is puszi Gábor,és Márta
Kedves Márti és Gábor! Nagy boldogság számomra, hogy ismét találkozunk! Hol fogtok lakni? Üdv.: Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-18 07:22:35
Nagy Emese írta ekkor: 2011-08-15 20:38:21
Szia Kata ! Az lenne a kérdésem, hogy aug 22-től turnusnál lesznek e gyerekek azaz 4-8 éves korosztály ?????
Szia Emese! Sajnos azt nem tudom előre, hogy milyen korosztály érkezik! A neveket is csak a csoport érkezése előtt pár nappal kapom. A nevekből pedig nem tudom megállapítani, hogy ki hány éves! smile Jó utat! Üdv.: Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-18 07:21:03
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-08-15 20:21:04
Már nekünk is "csak" 14 nap, szörnyen lassan telik, de telik smile
Halad halad! Nektek biztosan lassan, nekem gyorsan! No meg az éppen itt nyaralóknak! smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-18 07:20:00
csontos jános írta ekkor: 2011-08-15 19:59:19
Kedves Kata! Milyen a víz hő mérséklete?.....14 nap, és start:)
Szia János! Jelenleg 30 fok a víz hőmérséklete, de azt, hogy 2 hét múlva mennyi lesz??????? smile smile smile Azt nem tudhatom! Üdv.: Kata
kurdi Gábor Dátum: 2011-08-17 15:01:25
Szia Kata! Már készülünk az utra alig várjuk,hogy találkozzunk! Mi már haza megyünk hozzád mivel ez lesz a hatodik turnusunk amit nálad töltünk! Reméljük,hogy nem az utolsó!! 23 án érkezünk,és alig várjuk a találkozást veled! Addig is puszi Gábor,és Márta