Szia Kata! Már készülünk az utra alig várjuk,hogy találkozzunk! Mi már haza megyünk hozzád mivel ez lesz a hatodik turnusunk amit nálad töltünk! Reméljük,hogy nem az utolsó!! 23 án érkezünk,és alig várjuk a találkozást veled! Addig is puszi Gábor,és Márta
Kedves Márti és Gábor! Nagy boldogság számomra, hogy ismét találkozunk! Hol fogtok lakni? Üdv.: Kata