Sokszor eszünkbe jut, milyen jó volt Neoson, bár a Meteorás kirándulás hajnali kelés és a telefonos kalamajkánk történet azóta is emlegetjük. Ezek ellenére is kár lett volna kihagyni!
Remélem sok vendéged van és pöröghetsz,ahogy te azt mindig szeretted.