(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Nikolett Dátum: 2010-07-26 12:50:06
Egy élmény volt újra smile smile
Kun Zoltánné Dátum: 2010-07-26 11:36:52
Sire Kero írta ekkor: 2010-07-26 10:05:04
Még annyit szeretnék,hogy az utolsó benzin kúttól mekkora távolságra / km. /van Marmaras ?
Szia!Pontosan nem tudom milyen messze van Marmaras mi Nei Poriba voltunk. Nistől a határ már csak kb:80 km. Macedonia kb:180km.A Görög határtól ahogy néztem biztos van 200kilóméter Marmaras.(Nei Pori volt 130).Az út nekünk Pestről kifelé 14 óra volt hazafelé már csak13.Hétköznap a határok elég jók nincs vendégmunkás áradat.Macedón határon vannak koldusok nem kell velük foglalkozni,ajtókat zárjátok le.Macedóniában 3 fizető kapu van az eurót így fizessétek ahogy írom mert ha kérdezel többet modanak. Első kapu 1euró második 1,20 euró harmadik 1 euró.Ha még van valami kérdezz. ha nincs akkor üdv.Erzsi
Dátum: 2010-07-26 11:05:38
Szia Kata! Ma olvastam amit írtál. Miskolcon voltam. Egyre jobban fejlődik az a város is! Mi jól vagyunk, sajna dolgozni kell és az idő sem túl jó... smile Sokszor eszünkbe jut, milyen jó volt Neoson, bár a Meteorás kirándulás hajnali kelés és a telefonos kalamajkánk történet azóta is emlegetjük. Ezek ellenére is kár lett volna kihagyni! Remélem sok vendéged van és pöröghetsz,ahogy te azt mindig szeretted.
Sire Kero Dátum: 2010-07-26 10:05:04
Még annyit szeretnék,hogy az utolsó benzin kúttól mekkora távolságra / km. /van Marmaras ?
Sire Kero Dátum: 2010-07-26 09:54:01
Kun Zoltánné írta ekkor: 2010-07-26 08:59:50
Kedves Sire Kero! Az utolsó ŐMV kút Nis után van.Jó utat. Üdv:Erzsi
Kedves Erzsi. Köszönöm a segítséget! Remélem minden gond nélkül lezajlik az utazás / ma este indulunk / és holnaptól már csak a pihenésre + kaja kell koncentrálni.