(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-07-23 23:53:30
írta ekkor: 2010-07-22 20:07:12
KATA a legnagyszerübb idegenvezető még mindig a világon!!! Nagyon tudja mikor és mit mit kell tenni e mondania!Nagyon szeretjük,mindenben a toppon van!! Erika Sejla Ati és a többiek.Hiányzol KATA!! Sok Sok Puszi neked!!Ágit is pusziljuk!Erika
Köszönöm Nektek! Mill.puszi Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-07-23 23:53:02
Karkus István írta ekkor: 2010-07-22 12:45:29
Hajrá marmaras!Üdv:Pilu
Szia Pilu! Remélem jól vagytok! smile Sok szeretettel gondolok Rátok! Puszi Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-07-23 23:52:15
Sire Kero írta ekkor: 2010-07-22 08:11:25
Üdv. 26.-án indulunk Marmarasra kocsival és az lenne a kérésem aki szintén gépkocsival ment / Szerbia-Macedónia útvonalon / az árulja el nekem,hogy milyen benzin árral számolhatok és hol érdemes tankolni. Hallani olyat,hogy a Macedónok nem akarnak vissza adni euróból vagy csak a saját fizető eszközükben. Köszönöm előre is e segítséget smile
Szia! Remélem megfelelő választ kaptál.! Amúgy Macedoniában nem kell tankolni Szerbiában olcsóbb, de rosszabb minőségű az üzemanyag, mint Görögországban.! Üdv.: Kata smile
Kun Zoltánné Dátum: 2010-07-23 09:33:12
Sire Kero írta ekkor: 2010-07-22 08:11:25
Üdv. 26.-án indulunk Marmarasra kocsival és az lenne a kérésem aki szintén gépkocsival ment / Szerbia-Macedónia útvonalon / az árulja el nekem,hogy milyen benzin árral számolhatok és hol érdemes tankolni. Hallani olyat,hogy a Macedónok nem akarnak vissza adni euróból vagy csak a saját fizető eszközükben. Köszönöm előre is e segítséget smile
Kedves Sire Kero!Csak még annyit az előzőkhöz hogy szerbiában van MOL és ŐMV kút is, mi ott tankoltun és ott kultúrált körülmények közt lehet elintézni egyéb más szükségletet.Üdv.
Kun Zoltánné Dátum: 2010-07-23 09:28:12
Kedves Sire Kero!Mi most jöttünk haza Görögországból. Szerbiában a benzinárak a miénkhez hasonló érdemes szerb dínárt váltani itthon.Macedóniában nem szükséges tankolni ugyanis az országon kb. 2 óra alatt át lehet hasítani.A határok hétköznap elég jók mi csak hazafelé a Macedón Szerb határon várakoztunk(kilépés,belépés)közel 1 órát.Ha tudunk még segíteni kérdezzen szívesen válaszolok,üdv:Erzsi