Üdv.
26.-án indulunk Marmarasra kocsival és az lenne a kérésem aki szintén gépkocsival ment / Szerbia-Macedónia útvonalon / az árulja el nekem,hogy milyen benzin árral számolhatok és hol érdemes tankolni. Hallani olyat,hogy a Macedónok nem akarnak vissza adni euróból vagy csak a saját fizető eszközükben. Köszönöm előre is e segítséget
Szia!
Remélem megfelelő választ kaptál.! Amúgy Macedoniában nem kell tankolni Szerbiában olcsóbb, de rosszabb minőségű az üzemanyag, mint Görögországban.!
Üdv.: Kata